Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

onako, cetiri na tri za sada.
vidm na imdb da jednog detektiva glumi fez iz that's 70's. dry.gifprobacu nekoliko epizoda... moram neku novu da pronadjem kad' su mi upokojili luck.
Link to comment

a da, feza zaboravih a bila sam najponosnija sto sam ga prepoznala.ne brini, takeshi, nije napadan nimalo kao tamo.a ima i doktorka viver iz er-a :D

Link to comment
I time smo u praksi došli do prvog aksioma Serijstva: ako luba preporuči, gledaj. :)
Memorisao. :) Eto mislio sam da onaj lik iz Big Bang Theory poslije te serije nikada u zivotu nece imati neku drugu ulogu. Sada vidim imao je prije...Izmedju ostalog je kao Nicholas Cage genijalan. Lik iz Friends-a, zaista nisam ocekivao da moze igrati ovako nesto, pa i biti simpatican. Amanda Peet :wub:. Ali dzaba i Amanda Peet ako je serija sranje, sto se da vidjeti na Bent-u. etc. etc.
Link to comment
Ovi rejtinzi Grima mi stvarno nisu jasni. Mislim, gledam i ja, ali je stvarno mnjah. Možda zato što je sada natprirodno a besmisleno + saharinski sintetički horor popularan?
Laka zanimacija, ne bih se potresao da ga ukinu, ali mi je okej za gledanje.
Link to comment
Poslednji Big Bang Theory je monumentalan. Ne samo da se Šeldon uključio u raspravu oko Babylon 5, nego je guest star Stiven Hoking. :Hail:
Ne mogu da prestanem da se smejem, ovo je bila, možda, najsmešnija epizoda u poslednje dve sezone
Link to comment
Ne mogu da prestanem da se smejem, ovo je bila, možda, najsmešnija epizoda u poslednje dve sezone
Da, da. A ja sam ostao zabezeknut sa Šeldon dragom, neverovatno!
Link to comment
Da, da. A ja sam ostao zabezeknut sa Šeldon dragom, neverovatno!
Jel znaš da je glumac koji ga glumi gay? Možda mu nije teško palo :lol:
Link to comment
Jel znaš da je glumac koji ga glumi gay? Možda mu nije teško palo :lol:
Znam, znam. Ali, nije drag za svakoga. I potpuno mi je atipična epizoda, sve je bilo luđe i malo poremećeno. I Hoking u sitkomu, jebote!
Link to comment

Nova epizoda Awakea najbolja jos od pilota. Svideo mi se nadrealizam sa pingvinom, sjajno se uklapa u seriju.

Edited by Calavera
Link to comment

Ostale mi jos 4 epizode Studio 60. Pocetak je bio fenomenalan i drzali su taj nivo negdje do pola. Dio serije koji tematizira sam show je i dalje dobar, ali su u medjuvremenu smorili sa "romanticna komedija" privatnim zivotima. Jos da vidim kako su je zavrsili, posto su vjerovatno znali da je kraj.

Link to comment

Studio 60 je i preživeo toliko malo što je živeo jer je Sorkin u jednom trenutku s politike bacio naglasak na sapunjaru, inače bismo imali 13 epizoda i ćao. Meni je i tako bilo genijalno jer on i to bolje radi od bilo koga drugog, dok na mala vrata ubaci politiku. Ne sumljam da će sve to raditi još bolje na HBO-u.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...