Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ово је феноменално! Погледао сам прве две епизоде иако сам пустио само да видим шпицу пре спавања, а сада себе терам да не пуштам и трећу него да идем коначно да спавам. Није да сам сумњао у твоју препоруку, али :Hail:
Pažljivo samo , ja sam ispizdeo kad sam odgledao sve i shvatio da je to moglo da kida i dalje...Biće zanimljiog razvoja karaktera..
Link to comment

Ja sam prvu epizodu odgledao pre dosta vremena i svidela mi se, ali iz raznih razloga nisam mogao da nastavim. Znači vredi ispratiti? Zašto ima samo jednu sezonu?

Link to comment
Ja sam prvu epizodu odgledao pre dosta vremena i svidela mi se, ali iz raznih razloga nisam mogao da nastavim. Znači vredi ispratiti? Zašto ima samo jednu sezonu?
Prve četiri epizode apsolutno treba da se gledaju, apsolutno. Ne znam šta je bilo dalje i zašto je otkazana.
Link to comment
Ja sam prvu epizodu odgledao pre dosta vremena i svidela mi se, ali iz raznih razloga nisam mogao da nastavim. Znači vredi ispratiti? Zašto ima samo jednu sezonu?
vredi, evo ti jos jedan razlog.amanda-peet_on-chair.pngza otkazivanje, nije bila dovoljna gledanost medju average joe publikom, po nielsenu je
Studio 60 consistently draws the most upscale audience – the highest concentration of households making more than $100,000 a year and the highest concentration where the head of the household has at least four years of college.
pa je opstenarodna kritika brzo proglasila serijom za intelektualce, a to je, ko sto znamo, za sve koji imaju bs u nazivu, no-no. cak su dva tajmsa objavila dosta odvratne tekstove kako sorkin pise seriju o sebi, izruguje se nama normalnima koji nemamo sve te njegove smartipents reference itd, pa su onda naravno usledili i postovi i narodskije novine i mili nam fox, te se broj gledalaca strmoglavio za trecinu posle cetiri epizode.ali deni trip i ostali zive na tviteru.
Link to comment

Jel' to ona šefica, producentkinja, šta li je već? (Ta je bila simpatična.) Ili pak ona plava glumica, bivša od onog lika iz Friends? (Ta baš i nije.)

Link to comment
pa je opstenarodna kritika brzo proglasila serijom za intelektualce, a to je, ko sto znamo, za sve koji imaju bs u nazivu, no-no. cak su dva tajmsa objavila dosta odvratne tekstove kako sorkin pise seriju o sebi, izruguje se nama normalnima koji nemamo sve te njegove smartipents reference itd, pa su onda naravno usledili i postovi i narodskije novine i mili nam fox, te se broj gledalaca strmoglavio za trecinu posle cetiri epizode.ali deni trip i ostali zive na tviteru.
...i ubiše je ko zeca angry.gif Ja sam se naježio kad sam čuo da jedan domaći "saradnik na scenariju" na više emisija na našem TV brlogu fanatično gleda Studio60 i "i on bi isto tako samo da mu daju budžet" :isuse:
Link to comment
Hvala vam za Studio 60. Bas mi je ovako nesto trebalo.
I time smo u praksi došli do prvog aksioma Serijstva: ako luba preporuči, gledaj. :)Inače, mnogo sam se vezao za Trailer Park Boys i ne mogu da prežalim što nema više. Nije urnebesno na način na koji sam navikao, a mnoge fore su jako diskretne i treba više gledanja da se provale, tako da ću morati opet da obrćem. Naročito Rikijevi pogrešni izgovori. Basically, it's supply and command:http://www.youtube.com/watch?v=TR3QHoqfhX8
Link to comment
Jel' to ona šefica, producentkinja, šta li je već? (Ta je bila simpatična.) Ili pak ona plava glumica, bivša od onog lika iz Friends? (Ta baš i nije.)
producentkinja, i odlicna je. meni je trebalo malo vremena da se naviknem da je onaj lik iz friends dobar, a jeste. a tu plavku jedva prepoznah u ahs.ali deni trip, savrsenstvo. kao mesavina sorkina i dzerija stala.
...i ubiše je ko zeca angry.gif Ja sam se naježio kad sam čuo da jedan domaći "saradnik na scenariju" na više emisija na našem TV brlogu fanatično gleda Studio60 i "i on bi isto tako samo da mu daju budžet" :isuse:
koji, koji? iz dinastije bulic ili neko drugi?
I time smo u praksi došli do prvog aksioma Serijstva: ako luba preporuči, gledaj. :)
kad se budem kandidovala za predsednicu, bices moj ron emanuel.nego, naterah se da odgledam i poslednje dve epizode alkatraza. joj majko mila. tako dobra ideja, i hrli, sve upropasceno. jedino je bilo zanimljivo pratiti povecanje sisa detektivke mesden. i hrli opet ostade bez cice, a ova je mogla da bude bas ona prava...awake mi drzi paznju, lepo je sto ne prate stalno istu semu dva sveta, dva slucaja, malo dijalozi psihijatrijski guse, ali dobro, izdrzava se.
Link to comment
awake mi drzi paznju, lepo je sto ne prate stalno istu semu dva sveta, dva slucaja, malo dijalozi psihijatrijski guse, ali dobro, izdrzava se.
molim?! dva sveta, snovi, psihijatri?? odoh u hitnu potraznju. biggrin.gif
Link to comment
molim?! dva sveta, snovi, psihijatri?? odoh u hitnu potraznju. biggrin.gif
tu je i jason isaacs, sledeci dzejms bond ako mene pitas.i dzekov sin koji izraste u slatko malo tinejdzerce.a i predsednica iz 24.i crnac jedan poznat, ali ne mogu da se setim odakle.onako, cetiri na tri za sada.
Link to comment
tu je i jason isaacs, sledeci dzejms bond ako mene pitas.i dzekov sin koji izraste u slatko malo tinejdzerce.a i predsednica iz 24.i crnac jedan poznat, ali ne mogu da se setim odakle.onako, cetiri na tri za sada.
a fes?Steve Harris meni najpoznatiji iz The Practice Edited by Takanohana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...