Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Daleko gluplje. Mislim, sama postavka ima mnogo vise veze sa realnoscu, ali izvedba je neuporedivo bolja u Homeland. O scenariju i glumi da ne pricamo. Uporedi glavnu glumicu ovdje i u originalu - nebo i zemlja. Isto vazi i za vecinu ostalih. Ja sam gledao prvo americku verziju, pa utisak nije do poredjenja sa danskom verzijom, vec prosto, u americkoj mi nista nije funkcionisalo kako treba, sve je usiljeno, roditelji ubijene klinke su uzasni [iako su oboje glumaca obicno odlicni]. O onoj stalnoj kishi i, kao, zajebanoj atmosferi u seriji da ne pricam. Nije stvar u tome da je danska verzija bolja [a ponavljam, to mi je vrlo vjerovatno najbolja krimi serija koju sam ikad gledao], nego mi je americka bash losha.
ne znam, necu gledati dansku, ali 100% verujem da je bolja. meni se the killing najvise svidja zbog tehnickih stvari u seriji i kastinga.muzika i sumovi, kadrovi, rezovi, osvetljenje i kolorit serije mi je prejeben. sama atmosfera koja se dobija ukrstanjem dobrih kadrova i muzike sa sijetlom i totalnom depresijom od grada (iako je zapravo snimana u vankuveru) i vremena je fenomenalna. mozda zato sto me sve to mnogo podseca na twin peaks, seriju uz koju sam odrastao. sto se tice kastinga mislim da je bracni par perfektan za ono za sta je predvidjen u seriji. neostvarena zena i domacica i bivsi iceman za mafiju, sada hard working family man iz socijalnog kraja sijetla.
Link to comment

Meni je to sve bash izgledalo jeftino, kao da je samo sebi cilj.Jel iko gledao House Of Lies posle prve epizode? Ja sam uspjeo i drugu, bilo mi je preloshe. Steta za Kristinicu :(A i Shameless mi ove sezone izgleda dosta slabije nego u prvoj, mada sam tek do pete epizode stigao.

Link to comment
Jel iko gledao House Of Lies posle prve epizode? Ja sam uspjeo i drugu, bilo mi je preloshe. Steta za Kristinicu :(
bukvalno sam samo prvu odgledao i batalio... tesko isiljavanje humora
Link to comment

Ja gledam House of Lies i dalje. Nije tako loše, a nije ni dobro, onako, fensi sprdačina sa savremenim životom, kratka je i nenametljiva, pa uvek nađem vremena da odgledam epizodu...

Link to comment

Proklet bio ko mi otkri Psych, pre par (ili par desetina) strana. Simpatična blejica od serije za odmor mozga, ali jako brzo prođe, mada traje 40 minuta, pa moram bar dve.

Link to comment
..da li je to završena prva sezona The River?
Sudeći po TV.com, poslednja epizoda je emitovana 20.03., bez najave kada ide sledeća. Ja sa odustala od gledanja poslem 3 epizode, a vidim i da gledanost nije bila neka. Edited by Arkadija
Link to comment

Prva epizoda novog serijala mitbastersa dosadna. Njihov projekat Unchained Reaction ne baš interesantan. Ima neka mini serija One Night, u pitanju je BBC, navodno nije loše ali nikako da svučem i odgledam.http://www.bbc.co.uk/mediacentre/proginfo/2012/13/one-night.htmlBTW, True Justice, Stiven Sigal u seriji o......New drama about the work of an undercover police team whose patch is the badlands of Seattle, Washington.Nemam snage da ovo gledam. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...