Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

nadam se da nije bas kao tom hardi u the take :lol:
odgledala sinoc. naravno, megaloman, odgledala sve odjednom.pa slicni su :)... izgled, ta brutalna iskrenost i vernost i potreba za pravdom, osim u slucaju, naravno, sestre njegove zene. lik je psihopata ocito. simpaticna serijica.
Link to comment
odgledala sinoc. naravno, megaloman, odgledala sve odjednom.pa slicni su :)... izgled, ta brutalna iskrenost i vernost i potreba za pravdom, osim u slucaju, naravno, sestre njegove zene. lik je psihopata ocito. simpaticna serijica.
:thumbsup:
Link to comment
Šta su koji kurac ožujak i travanj kada se prevedu sa retro-katoličkog na normalan jezik?
Дерикожа и Лажитрава на старочетничком.
Link to comment

Neki fini pristojan jezik koji se naslanja na romansku kulturu u dovoljnoj meri da za oznaku meseca koristi manje-više standardna latinska imena poput juna, jula, decembra...batalite me hrvatskog, kineskog i majanskog kalendara.U međuvremenu sam pohvatao po Mad Menu i Game of Thrones-u da je ožujak valjda mart a travanj valjda april. Sreća pa imam te reference koje nisu stigli da prevedu, verovatno bi to bilo nešto poput "Stanovnici ludnice" i "Unutarzamkovno prestonosobno kazališno nadmetanje".

Link to comment

sramota me je, ali najviše me raduje nastavak The Secret Life Of American Teenager. ponajviše što ne mogu da verujem da ja to I DALJE gledam.

Link to comment
Jesi li gledao Are You There, Chelsea? ?
Ne, a sumnjam da bi me naslov privukao da gledam. Vidim igra ona iz "That 70". Sta kazes, jos gore od Bent-a i New Girl? :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...