Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni nije loš Dirk Gently osim što me jako iritira njegov sidekick. Inače je humor onako lighthearted kako i treba da bude, u značajnoj meri su zadržali duh originala, čak i parčiće zapleta tu i tamo. Odgledao sam dve, skinuću kad stignem i ostale.

Link to comment

Jel gledao neko Touch sa Kiferom Saterlendom? Kakvi su utisci?Vidim da je posle 2 meseca izašla druga epizoda, a ne sećam se da li smo šta komentarisali kad je prva bila aktuelna...

Link to comment

Benthttp://www.metacritic.com/tv/bent-2012/season-1Ako vam treba serija za ići u pozadini dok čekate nešto ili nekoga, i ne smeta vam što gledajući prvu epizodu možete da predvidite dešavanje pa i tekst...pogledajte...

Link to comment
Jel gledao neko Touch sa Kiferom Saterlendom? Kakvi su utisci?Vidim da je posle 2 meseca izašla druga epizoda, a ne sećam se da li smo šta komentarisali kad je prva bila aktuelna...
Pričali smo kako nije loša, i sada, upravo, kupujem drugu, pa ćemo da vidimo.
Link to comment

Touch dobija prelaznu ocenu, iako bi po svim merilima trebalo da je đubre. Uglavnom drži pažnju (uglavnom) i zanimljikavo je da gledaš kako se stvari povezuju, ali to je sve. Ostatak je poprilično ravan, a slikano je nekako sterilno i uz prateći muzak više liči na neke novije reklame za neke telekome ili osiguranja. Da ne pominjem da izgleda da je glavna priča o povezivanju oca sa autističnim detetom, a ostalo je case of the week.Pogledao sam dve epizode, ne znam da li ću dalje. Sumnjam. Awake, sa druge strane, drži nivo i kul je.

Link to comment

odgledah prve dve epizode Missing-ašta ja znam - prva epizoda me smorila, jer mi Ešli Džad nije za ovakvo rokanje - ali dok sam gledao drugu ukapirao sam da je jedan od sajdkikova sina Djankarla Djaninija ali pojavio se i jedan od mojih omiljenih loših momaka Joaquim de Almeida pa ću verovatno nastaviti sa ovim. PS Dirk Gentry mi izgleda ok, ali nema titlova a realno britanske serije umaraju bez toga. :fantom:

Link to comment
dobra fora :)
Vidiš, hteo sam da editujem da ubacim tvoj post gde kažeš, ali mi forum daje ovo. To znači da je kvalitet Wirea i njegova nadmoć kanonska i da sam forum to tvrdi. :Hail:
Link to comment
Glede Vešovića, msm da je njegov glavni problem neraznovrsnost mogućnosti u napadu pošto ima jedan jebeni dribling, gurne loptu u desno ili da for u istu stranu, apsolutno ništa drugo nije u stanju da uradi. Inače bih rekao da ima tu tehnike i da ima osećaj za loptu, i da kada bi povećao repertoar driblinga i imao na šta da promeni kada TO jedno ne ide, mislim da bi bio jedno 5x korisniji. Ovako, samo jedno te isto, odbrana čita, a on i dalje, i dalje, i dalje... Ko robot.
Nemoj mi i na ovom topiku o toj budali :D
Link to comment

Odgledala i drugu epizodu Touch-a. Drže se premise iz pilot epizode, imamo više likova koji se u finišu sreću i zaokružuju neku svoju priču. Za sada lepa i optimistička serija, ali bojim se, da ako se bude držala samo tog pravca da će postati dosadna većini, a i meni. Zato očekujem u sledećim epizodama neki obrt( npr. CIA se zaineresuje za klinca, pa ga stalno prate i nadgledaju) koji će ovu seriju odvesti u dug život, jer ima potencijala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...