Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

:Hail: za Spartaka - pojma nemam kako mi je ovo promaklo. mada moram da priznam da mi je treća sezona malko bulja bez Hane, sa onim zajebanim čamugom koji više nije Dottore i puterguzom koji sada glumi Spartaka.
Link to comment
ali nasla sam neku zamenu kad odgledam southland. zove se "the take" - tom hardy, ima samo 4 epizode.kad gledam tom hardy-ja kao da gledam svog muza :wub:. karakterno i fizicki imaju dosta slicnosti, a posto sam totalno luda za njim (mojom jacom polovinom), omadjijao me necim garant :P, onda mi je sve potaman ! :)
E, pravo si žensko: gledaj Take, glavni junak liči na mog muža, ćiju-ćiju. :P Kaže se: britanska krimi-drama sa kriminalcima sociopatama i Brajanom Koksom. Gledaću, nisma čuo do sada i hvala na preporuci. :thumbsup: A ovo setno finale Southlanda mi je baš lepo leglo, baš mi je drago što storylineovi glavnih junaka završeni sa nekim realnim hepi endom i nadom da stvari mogu biti bolje. Naročito me nekako dirnulo kako Regina King odlazi nasmejana.
Link to comment

Vala, jesu debilčine, iako si editovao post. :)Iako mi Adama uopšte nije među omiljenim likovima, a više volim skin jobs od tostera, sve bih gledao iz tog univerzuma.

Link to comment

U pravu si, reeditovano... :)Trejler je odličan (+ "Immigrant Song" :)), obećava. Stvarno šteta.

Edited by Jolly Roger
Link to comment
Ovo nema šanse da se desi, pogotovo ne u SyFy produkciji.
Moguće je da se neki bolji kanal zainteresuje. Žestoko fali kvalitetna SF serija koja se dešava u svemiru, sa mnogo fajta, možda to neko bude umeo da prepozna. Videćemo.
A ako ikada bude, to bi trebalo da bude u vreme I rata sa Sajloncima?
Da, tačnije, radnja je smeštena u desetu godinu toga rata, otprilike 20 godina posle dešavanja u seriji "Caprica" i 40 godina pre "BSG". Edited by Jolly Roger
Link to comment

Gledao prvu i obrisao prvu i drugu, nisam čitao, tako da ne znam koliko su "precizni" bili, mada verujem da su englezi dobro pazili da ne okrnje DNA. Jednostavno mi nije legao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...