Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

pogledao prvu epizodu.killing + cracker = svecki akcioni uz standardno bbc objasnjavanje.:Hail:
gledao originalnog wallandera? jel bolji ovaj?sve vise mi leze downton abbey, narocito uz ovo smerno gledanje samo nedeljom.epizode sve bolje (trenutno 6. iz prve), likovi sve zanimljiviji, maggie smith sve vise maggie smith.uostalom, zna se na koji salter se obraca kad se hoce precizna, razradjena i odmerena kostimirana drama.
Link to comment
Vi koji probate Luck, izdrzite, necete zazaliti! Luba i Indy posebno do kraja sedme epizode :)
To nam govorite od početka. Ja sam junački izdržao do šeste i moram da kažem: neću, hvala.Inače, inače.Na preporuku copkillaha, ko voli braću Mekpojl, a do sada nije, treba da overi trailerparkboys_large.jpgTrailer Park Boys.Reći ću samo: :lol: :lol: :lol: Edited by Lrd
Link to comment

Da, ali ne samo da se smejem, već potpuno uživam u svemu. I mogu da kažem da nije TPB uticao samo na braću Mekpojl, već mnogo toga više u Filadelfiji. Ali na dobar način, postpostpostmodernizam u najboljem. Mnogo ideja odavde je unapređeno u Filadelfiji.Ali, nevezano za to, super mi je za sad TPB, i hvala ti na tome. :)

Link to comment

Nema na čemu, 'fala tebi za P&R :)927743-3132012124213pm.pngOvo "two nice fucking kitties" može da bude smešno samo onima koji su gledali i koji ga zamišljaju kako to kaže :lol:

Link to comment

Odličan Engrenages, fala Keltu :Hail: Pogotovu što volim kad je serija sve bolja iz sezone u sezonu, a ne obrnuto.I što sam ložana, pa bi se sad frljo francuskim, kao posle Forbrydelsena danskim, al me srećom brzo prodje -_-

Link to comment

'Ajde još jedno podsećanje na Trailer Park Boys. Znači dakle :wub::lol: No, ko želi da proba ovo blago, neka ima u vidu da je prva sezona snimljena pre više od 10 godina, kada je mockumentary bio velika novotarija. I ako se neko muči sa suočavanjem sa životom i plaćanjem računa i sopstvenim identitetom, ovo je ili još depresivnije od Filadelfije, ili je čist eskapistički raj.Ali, da je uživancija, jeste. :)Inače, Džulijan je isti Nenad Zimonjić:41710.JPG = 174599_155978151121097_5938813_n.jpgDočim je Ricky isti Sloba tetovažer iz Žarkova:ricky_150.jpg = ja7.jpg

Edited by Lrd
Link to comment
Čekaj, oni su ladno ubili tri konja da bi snimili seriju? More, mrš. Ne samo da prave dosadno sranje sa nerazumljivim zapletom i veštačkim likovima, nego i ubijaju konje. Što pre nestane, to bolje. Jeeeee....Sinoć bio kraj sezone Modern Family, a sledeće nedelje se završava sezona Southlanda. :cry: Olakšanje je što je počela nova sezona South Parka. :thumbup:
Link to comment

Konji su samo izgovor, pravi razlog je samo 625 000 gledalaca po epizodi, a i to mi se čini da je mogo.

Edited by Arkadija
Link to comment
Konji su samo izgovor, pravi razlog je samo 625 000 gledalaca po epizodi, a i to mi se čini da je mogo.
Au. Pa to je baš, baš malo. Nikad nisam čuo da neka major serija ima tako malu gledanost. A naručili su bili drugu sezonu odmah posle premijere.
jbg, nije to serija za amerikance, mora da se prati radnja....
A nije ni za Srbijance, mora da se dešifruje radnja uz pomoć episode guida.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...