Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja sam ispratio prvu sezonu. Ne znam cemu tolika odusevljenost serijom. Gluma je u principu ok, verovatno i to doba je jako dobro predstavljeno ali samo scenario jako tanak. Nemam nameru gledati drugu sezonu.
Slažem se. Serija je za okačiti na zid. Atmosfera je pogođena, likovi lepo obrađeni, potpuno odsustvo bilo kakve dinamike. Jedna lepa i velika slika.
Link to comment

Sinoc, cekajuci "Mad Men" na HRT-u, naletim na novu humoristicku "Zakon!", od ekipe koja je pravila "Bitange i princeze"... tek sam jednu epizodu odgledao, ali mislim da ce mi se svideti ^_^

Link to comment

Htedoh i ja da pohvalim Zakon, smejao sam se na par fora kao blesav. Pomalo naivno ali opet dovoljno originalno da moze da se pogleda. Osvezenje u odnosu na silne telenovele... Matavulj je sjajan :thumbup:, makljanje Kamate Kida priceless :lol:

Edited by ducca
Link to comment
Ko ne gleda Damages drugu sezonu, veoma gresi, odlicna je
Problem kod ove serije je sto namerno na vrhuncu radnje prekidaju epizodu i teraju te da pogledas novu. Nekako mi je izvestaceno to dizanje tenzije.Mada kod mene je upalilo jer sam prvu sezonu pogledao u toku 2 dana ako se dobro secam. Inace je dobra serija. Edited by bags
Link to comment
Vic Mackey :Hail: je skinuo Kelermana u Shieldu. Bejlis je igrao multimilijardera u 'Veronica Mars'... u istoj seriji je Kay Howard (Melissa Leo) igrala muskarca koji je promenio pol, a ove godine je nominirana za oskara. :D Kakva je to serija bila, jbt.
Nagradno pitanje bez gledanja na iMDB koja dva lika iz Homicide igrali u PB?
Link to comment
Nagradno pitanje bez gledanja na iMDB koja dva lika iz Homicide igrali u PB?
Au, nemam pojma. Uglavnom se slabo secam Homicide-a, posto sam je gledao pre 10 - tak godina. Bejlis (Kyle Secor) je lak za prepoznavanje posto snima dosta stvari, u VM sam ga odmah prepoznao. Daj neki hint. U kojoj sezoni se pojavljuju i slicno.... edit: Setio sam se Michelle Forbes. :wub: Ko je drugi neznam. Edited by mandingo
Link to comment

Joss Whedon (Buffy, Angel, Firefly... covek koji je za VM rekao da je 'best show ever' :Hail: ) ima novu seriju na FOX-u. Serija se zove dollhouse, odgledao sam pilot i... sta znam, onako, rekao bih da pokusava da udje u kolotecinu (sto bi rekao Filip) dosadnjikavih i predvidljivih serija. Petak uvece je odlican slot za novu seriju, verujem da ce izdrzati 1. sezonu (nisam siguran koliko epizoda je narucio FOX). Videcemo sta moze da uradi Joss kad ima dosta para ali malo prostora za kreativnost, sto se scenarija tice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...