Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni Awake prilicno mlak. Niko od likova ni glumaca mi nije narocito uvjerljiv, a imajuci u vidu da ce biti case of the week sistem, sumnjam da cu preko ove druge epizode da pogledam. Ocekujem da rjesenje misterije bude neko new age preseravanje gore nego u Lostu. Mada sumnjam da ce serija docekati kraj, ne vjerujem da ce imati preko 1 sezone.
khm. ukor odeljenske zajednice.ne znam, nemam obicaj da sudim posle jedne epizode, ali imam utisak da je, ako nista drugo, makar ozbiljnije napisano od svih novih serija ove godine. a i jason je odlican, ne videh mu nijedan los glum. predsednica takodje. fez je smota kakav ruki i treba da bude, a ko sto rekoh, svaka serija koja ima cat power u saundtreku dobija plus.
Link to comment

U drugoj epizodi sam prepoznao doktoricu Kerry Weaver. :D Inace sasvim solidna epizoda, svidja mi se kako nastavljaju da koriste razlicite boje za razdvajanje dva sveta, bojao sam se da ce to ostati samo na pilotu. Uzgred, bas ne gube vreme, vec na kraju druge epizode saznajemo neke tajne™. Mislio sam da ce se sad u prvih nekoliko epizoda fokusirati na Brittenovo navikavanje na novonastalu situaciju, al ne lezi vraze...

Edited by Calavera
Link to comment

Dobra epizoda Awake-a, nisam očekivalla da baš odmah saznamo da sve ovo sa detektivom nije slučajno, ali meni ne smeta.BTW, Feza sam prepoznala na kraju prve epizode :D , sina iz Losta odmah :D i doktorku Viver odmah :D , pa nju je baš teško zaboraviti.

Link to comment

Počeo Awake, posle 5 minuta sam se zapitao da li bih više voleo da ostanem sa ženom bez deteta, ili sa detetom bez žene, onda sam se setio Sofijinog izbora, Meril Strip, te Kamerona koji plače, onda sam otišao na nova gledanja Modern Familyja. :lol: Nešto kasnije o Awakeu.

Link to comment
ajoj :(pojma imala ne
Druga sezona je odlozena zbog njegove (tada)bolesti, pa su snimili prequel da ga sacekaju, ali .... Ja sam bio skeptican, ali ispalo je OK. Meni je 1. sezona i taj prequel bolji od 2. sezone za sad. Glavni lik iz te medjusezone se pojavljuje u 2. sezoni od 5. epizode.
Link to comment

Awake neočekivano dobar. Očekivao sam gledljivo govance u nivou Flashforwarda, Grimma i sl, ali je ova stepen iznad.Potpuno je drugačiji pristup nego što sam očekivao, a vidi se da ima i podzapleta i ovo ću nastaviti da gledam (kao da nema dovoljno serija četvrtkom :isuse: ).Jedina slaba tačka mi je kapetanka, za koju sam izguglao da je to da doktorka Viver, ali ja nju neznam jerbo nisam gledao ER. I odmah sam snimio Feza (dobro, MOŽDA je pomoglo što sam znao da ga očekujem). :)Daklem, preporuka da se proba Awake.

Link to comment
Sta mislite o seriji Heroes? Ja odgledao 3 epizode, zanimljiva pricica ali mi produkcijski ne deluje bas sjajno.
Ta serija je lepo počela, i čak je zanimljiva, recimo, prve 2 sezone, ne kažem dobra, ali zanimljiva, a onda postaje negledljiva.
Link to comment
Sta mislite o seriji Heroes? Ja odgledao 3 epizode, zanimljiva pricica ali mi produkcijski ne deluje bas sjajno.
Prva sezona je čista fantazija, a posle sve ide nizbrdo. Pogledao sam sve četiri sezone, a četvrta je samo za zaluđenike. Ali, prva sezona je čista fantazija. Najbolje da gledaš, pa dokle stigneš.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...