Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ps.vini jedini sme da huli po lostu, da se zna.
:wub:Nemam materijala! Moraću da organizujem neku obnovu gradiva pa da iz nove perspektive pljujem, ovako stariji, mudriji, seđih vlasi i praznije duše.
Link to comment

mozes da sledis moje stope, taman da stignemo jos jednom da odgledamo do 20. decembra.sad mi se nista ne gleda, preostaju mi jedni i drugi mancesterci. ako me i oni izdaju, pih.

Link to comment
Što, šta je 20. decembra? Nije valjda nova sezona? :ph34r:
C, c, c... sad0020.gifTi si nula od teoretičara zavere i ništica od katastrofologa kad ne znaš da je 20. decembra smak sveta. To su predvidele još Maje. Ili Inke? Možda Asteci. Nebitno, glavno je da se sada zna zašto ne voliš Lost.
Link to comment
C, c, c... sad0020.gifTi si nula od teoretičara zavere i ništica od katastrofologa kad ne znaš da je 20. decembra smak sveta. To su predvidele još Maje. Ili Inke? Možda Asteci. Nebitno, glavno je da se sada zna zašto ne voliš Lost.

21. decembra je smak sveta. E moji katastrofičari... :D

Ode Terra Nova. Meh. Nema veze, dolazi GoT.
Možda i preživi:Netflix Eyes Cancelled Drama ‘Terra Nova’ Edited by Jolly Roger
Link to comment
C, c, c... sad0020.gifTi si nula od teoretičara zavere i ništica od katastrofologa kad ne znaš da je 20. decembra smak sveta. To su predvidele još Maje. Ili Inke? Možda Asteci. Nebitno, glavno je da se sada zna zašto ne voliš Lost.
Nije valjda da su ga Maje tačno u dan uklesali? :o Je li to po julijanskom ili gregorijanskom?worst_case_scenario.png
Link to comment

kakva je presuda za awake?po pilotu, meni jaka cetvorka. mozda i jos malo, zbog cat power. i jasonu samo povremeno izleti englestina.nego sto je dzekov sin porastao!a tu je i 24 predsednica da zasladi. i nek se javi ko je prepoznao feza.

Link to comment

Gledacu drugu epizodu danas, ali pilot je bio pravo dobar. Feza nisam prepoznao iz prve, kad sam mu video ime u spici pomislio sam da je mozda sin Carlosa Valderrame, pa mi je sinulo da sam to prezime jos negde video, proverio imdb i eto!

Edited by Calavera
Link to comment

ja uspela i bez imdb, jer mi sve vreme po glavi islo valderama, a i stalno sam nekog prepoznavala, mada mi dzekov sin ipak najjaci utisak ostavio. ali to sam samo ja.mislim da ce morati da idu na case-per-week, cini mi se da je dramaturski bolje resenje. i konacno normalni dijalozi, bez objasnjavanja ko u tupavom homlendu.

Link to comment

Meni Awake prilicno mlak. Niko od likova ni glumaca mi nije narocito uvjerljiv, a imajuci u vidu da ce biti case of the week sistem, sumnjam da cu preko ove druge epizode da pogledam. Ocekujem da rjesenje misterije bude neko new age preseravanje gore nego u Lostu. Mada sumnjam da ce serija docekati kraj, ne vjerujem da ce imati preko 1 sezone.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...