Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ajde koga ne mrzi nk mi kaze nesto vise o sledecim serijama (naravno, o onim koje je gledao/la)ringergood wifehappy endingssuburgatorythe middlekanim se skinuti neku od njih koja valja. recenzije na imdb su nemuste. ne verujem amerima!
Nisam gledao, ali prijatelj kome verujem mi je rekao da Suburgatory treba da se gleda.
Link to comment
ajde koga ne mrzi nk mi kaze nesto vise o sledecim serijama (naravno, o onim koje je gledao/la)ringergood wifehappy endingssuburgatorythe middlekanim se skinuti neku od njih koja valja. recenzije na imdb su nemuste. ne verujem amerima!
the middle mi je poceo dobro, ali su mi negde usput uprskali, a suburgatory ce ti se svideti ako ti se svideo mean girls. znaci ako si pametna tinejdzerka.
Link to comment
ajde koga ne mrzi nk mi kaze nesto vise o sledecim serijama (naravno, o onim koje je gledao/la)ringergood wifehappy endingssuburgatorythe middlekanim se skinuti neku od njih koja valja. recenzije na imdb su nemuste. ne verujem amerima!
ringer sam odgledala prvu epizodu i nije mi se svidela.Gledam Good Wife, ok mi je serija.Ostale nisam gledala.
Link to comment

Nema Modern Familyja danas, a posle vidim da je do kraja sezone ostala još jedna epizoda. :( Pa šta ću da radim posle?! :cry:

mrzim krimi i ostala police sranja :)
angry.gif lubo, previše si tolerantna. Em tolerišeš onog Vinija kako huli po Lostu, a sada ti stoji i ovo huljenje! :fur:giljotiini.gif
Link to comment

odgledala sam sinoc prvu epizodu druge sezone spartaka. promenili su glavnog glumca njega spartakane znam sta bih vam rekla kao uradjena sam bila posle

Link to comment
lubo, previše si tolerantna. Em tolerišeš onog Vinija kako huli po Lostu, a sada ti stoji i ovo huljenje! :fur:giljotiini.gif
hiljade cvetova itd. a sad imam veliku muku kako da ne kaznim samu sebe ako bih napisala sve sta mislim o homelandu koji sam na silu odgledala do kraja.i jebeni alkatraz koji gledam zbog hrlija samo je uzbudljiviji, ima seksije dijaloge i bolju ribu od kler (sto je i meni tesko da kazem). onu srnetinu necu ni da pominjem.ps.vini jedini sme da huli po lostu, da se zna.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...