Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja sam čuo sve najstrašnije stvari o tom Spartaku, do te mere da su skoro svi bili složni u oceni da to ne treba gledati. Ceniš da ipak treba? Pošto je i meni plezir da gledam akcije/istorijske drame i sl.
klanja, odsecanja glava, sex u svim kombinacijama ( polovi, rase, ostali oblici zivota, rodjaci, lica sa posebnim potrebama ) spletkarenje , trovanje...u pozadini svega bi trebalo da bude neka oslobodilacka borba :D, cak i nesto kaomalo neke ljubavne price se naziralo, ali nema se vremena od gorepomenutog. obilje muskih znojavih telesa. lepe zene, zgodne. kakva god da je po kvalitetu, drzi paznju na neku foru :)
Link to comment
klanja, odsecanja glava, sex u svim kombinacijama ( polovi, rase, ostali oblici zivota, rodjaci, lica sa posebnim potrebama ) spletkarenje , trovanje...u pozadini svega bi trebalo da bude neka oslobodilacka borba :D, cak i nesto kaomalo neke ljubavne price se naziralo, ali nema se vremena od gorepomenutog. obilje muskih znojavih telesa. lepe zene, zgodne. kakva god da je po kvalitetu, drzi paznju na neku foru :)
Znači da je to, u biti, jedna ista epizoda sa varijacijama :D
Link to comment
Urbana legenda kaze da je ovaj ruski u rangu sa....ne ipak ne mogu da izgovorim to....
iskreno, ne bi me cudilo s obzirom na ondasnje standarde sovjetske produkcije. da ja lepo skinem ovo
Link to comment
meni je "luck" odlicna!likovi su prilicno sjebani, ali svakog vuce napred neka strast, opsesija...jos samo da ukapiram bernstinovu poslovnu akciju, sta od koga kupuje i zasto.
odlgledala dve.mislim da hoce da istapira te likove zbog kojih je mardeljao.
Link to comment

Aaa kako je Raising Hope do jaja, pojma nisam imao...skinuo 2 epizode sinoć i seo da probam, da bi se na kraju jedva odvojio nakon nekih 3-4 sata. :)Burt je bog! :Hail:

Link to comment

ajde koga ne mrzi nk mi kaze nesto vise o sledecim serijama (naravno, o onim koje je gledao/la)ringergood wifehappy endingssuburgatorythe middlekanim se skinuti neku od njih koja valja. recenzije na imdb su nemuste. ne verujem amerima!

Link to comment
ajde koga ne mrzi nk mi kaze nesto vise o sledecim serijama (naravno, o onim koje je gledao/la)ringergood wifehappy endingssuburgatorythe middlekanim se skinuti neku od njih koja valja. recenzije na imdb su nemuste. ne verujem amerima!
Ringer najverovatnije gase tako da nemoj ni da pocinjes bolje. Edited by pavllle
Link to comment

Happy Endings tek gledljiva. Gledao prvi deo prve sezone, redovno skidam ali ne gledam, mrzi me.Bila pred ukidanjem i jedva se izvukla. Ne znam da li će preživeti...

Link to comment
iskreno, ne bi me cudilo s obzirom na ondasnje standarde sovjetske produkcije. da ja lepo skinem ovo
Kolega je istitlovao ceo serijal, e sad ne znam dali je okacio negde....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...