Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pregurao sam i drugu epizodu Lucka, iz dva pokušaja, pošto sam zaspao na pola. A milion puta sam vraćao da pohvatam šta se dešava i ko šta pravi. Ali, bitno da je sve dramatično i da se svi dramatično gledaju.Er se menja nešto posle ili ovo nije serija za mene?
Ja nisam ništa htela da kažem, da ne ispadne kako mi se ništa ne sviđa, ali i ja zaspah na pola druge i više se toj seriji nisam vraćala, a mislim da neću ni ubuduće
Link to comment

odgledala sam i šestu epizodu lucka i sve mi se više dopada. odlični glumci, prelepi konji, a zaplet se tek naslućuje.

Link to comment

skinuli Spartaka drugu sezonu :mellow: u prvoj bilo krvi do kolena.Nije bas da volim taj fazon, ali volem mog čoveka, pa mu činim plezir :D a i dobra je animacija, mislim kad im odseku glavu, baš ono sve precizno, anatomski, krv prska po svim pravilima forenzike, ma krasno. :puke:

Link to comment
skinuli Spartaka drugu sezonu :mellow: u prvoj bilo krvi do kolena.Nije bas da volim taj fazon, ali volem mog čoveka, pa mu činim plezir :D a i dobra je animacija, mislim kad im odseku glavu, baš ono sve precizno, anatomski, krv prska po svim pravilima forenzike, ma krasno. :puke:
Ja sam čuo sve najstrašnije stvari o tom Spartaku, do te mere da su skoro svi bili složni u oceni da to ne treba gledati. Ceniš da ipak treba? Pošto je i meni plezir da gledam akcije/istorijske drame i sl.
Link to comment
Ja sam čuo sve najstrašnije stvari o tom Spartaku, do te mere da su skoro svi bili složni u oceni da to ne treba gledati. Ceniš da ipak treba? Pošto je i meni plezir da gledam akcije/istorijske drame i sl.
E pazi sad. Spartak je pulp djubre. Muskarci jebu zene i druge muskarce, zderu, piju i odsecaju glave jedni drugima. Sve ribe su lepe i svima se vide sise. Ima i lezbo scena. Krvi do kolena. Serija istoriju videla nije. Dakle, mora se gledati. Evo ovako. Ako je serija "Rome", na primer, bouillabaisse supa sa vrhunskim morskim plodovima servirana u basti restorana na Azurnoj obali, onda je "Spartak" pljeskavica sa svim prilozima prozdrana posle odlaska na 8 piva sa ortacima. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
E pazi sad. Spartak je pulp djubre. Muskarci jebu zene i druge muskarce, zderu, piju i odsecaju glave jedni drugima. Sve ribe su lepe i svima se vide sise. Ima i lezbo scena. Krvi do kolena. Serija istoriju videla nije. Dakle, mora se gledati.
OEMEFGE! Pa zašto ja ne znam za ovo?! Pa s kim se ja to družim? Hvala, odmah ide na skidanje, čim dođem doma.
Link to comment
E pazi sad. Spartak je pulp djubre. Muskarci jebu zene i druge muskarce, zderu, piju i odsecaju glave jedni drugima. Sve ribe su lepe i svima se vide sise. Ima i lezbo scena. Krvi do kolena. Serija istoriju videla nije. Dakle, mora se gledati. Evo ovako. Ako je serija "Rome", na primer, bouillabaisse supa sa vrhunskim morskim plodovima servirana u basti restorana na Azurnoj obali, onda je "Spartak" pljeskavica sa svim prilozima prozdrana posle odlaska na 8 piva sa ortacima.
potpuni must! skidam!
Link to comment

meni je "luck" odlicna!likovi su prilicno sjebani, ali svakog vuce napred neka strast, opsesija...jos samo da ukapiram bernstinovu poslovnu akciju, sta od koga kupuje i zasto.

Link to comment
meni je "luck" odlicna!likovi su prilicno sjebani, ali svakog vuce napred neka strast, opsesija...jos samo da ukapiram bernstinovu poslovnu akciju, sta od koga kupuje i zasto.
Ja sam na svakih 10 minuta išao na wikipediu da vidim ko je ko i šta u stvari radi. Odustao u međuvremenu, zato se i ne oglašavam po ppitanju Lucka.
Link to comment
Super analizica. Greškom sam preskočio post, uvek mi skliznu ti prvi i poslednji na strani.Sumanuto mi je, inače, da je Grimm gledaniji od Fringea. Mislim, gledam redovno Grim, pošto volim horor i fantasy, ali ta serija je da razreda ispod Frindža. Frindž je ozbiljna serija sa ozbiljnim glumcima, stabilnom i intrigantnom glavnom pričom i često maštovitim zapletima i jako kvalitetnom izvedbom. Grim je gomila ravnih klišea sa jednim kao poznatim glumcem i jeftinim CG efektima i dosadnom i nebitnom glavnom pričom. Pa kako to? :facepalm: Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...