Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Daj preporuku. Od britanskih sam u zadnje vrijeme gledao samo Sherlocka, koji je sjajan i Shadow Line, koji je poceo ok, postao jako dobar i onda na kraju otisao u...Poceo sam samo Shield, djeluje ok za sada.
Meni je Shadowline strava od početka do kraja. Overi Red Riding, Above Suspicion, Vera. Imaš kanadski Durham County, koji je nešto sasvim drugačije. Ima tri sezone, ali ja preporučujem samo prve dve. Sve ove serije su došle do mene od lube i njenog klana. :)edit: I Luthera takođe. Sve ove serije su drugačije od Šerloka, ozbiljnije, mračnije. Edited by Lrd
Link to comment
Meni je Shadowline strava od početka do kraja. Overi Red Riding, Above Suspicion, Vera. Imaš kanadski Durham County, koji je nešto sasvim drugačije. Ima tri sezone, ali ja preporučujem samo prve dve. Sve ove serije su došle do mene od lube i njenog klana. :)edit: I Luthera takođe. Sve ove serije su drugačije od Šerloka, ozbiljnije, mračnije.
Hvala, skidam Above Suspicion i Durham County. Ostatak nisam nasao ni na imdb-u. :unsure:
Link to comment
Hvala, skidam Above Suspicion i Durham County. Ostatak nisam nasao ni na imdb-u. :unsure:
Red Ridin trilogija: 1, 2 i 3. Vera i Luther.Durham County je dosta drugačiji, Red Riding je surov, ali možda najbolji. Luther je najprivlačniji, Vera za odrasle, a Above Suspicion ima najbolju ribu i Ciarana Hindsa. :)
Link to comment
Red Ridin trilogija: 1, 2 i 3. Vera i Luther.Durham County je dosta drugačiji, Red Riding je surov, ali možda najbolji. Luther je najprivlačniji, Vera za odrasle, a Above Suspicion ima najbolju ribu i Ciarana Hindsa. :)
Hvala puno jos jednom. Zaboravio reci da sam Luthera odavno skinuo ali jos nisam poceo.
Link to comment
Odlican pilot, ali cujem da brzo preraste u case-of-the-week tip serije, sto bi stvarno bila steta.
Jason Isaacs mi je bio dovoljna preporuka da krenem sa gledanjem. Stvarno odličan pilot. Kako će se serija dalje razvijati ne znam, ostaje strah jer se emituje na bangavom NBC-u, mala gledanost kanala koji je inače u govnima do grla. Sve u svemu obećava, šteta bi bilo upropastiti nešto sa ovakvom premisom... Edited by Jolly Roger
Link to comment

Gledam Lights Out...Nije loše uopšte...Volim kad "glavni glumac" nije neko extra poznat, pa ne divlja, a ima u epizodama stare kuke da ga "guraju"...sent from klozetska šolja by BVK

Link to comment
Odlican pilot, ali cujem da brzo preraste u case-of-the-week tip serije, sto bi stvarno bila steta.
Stvarno odlična pilot epizoda, rekla bih da ova serija ima dva puta, prvi koji je već spomenut i to bi bilo šteta, i drugi put koji bi ovu seiju odveo u pravu SF seriju tipa Fringe-a
Link to comment

Pregurao sam i drugu epizodu Lucka, iz dva pokušaja, pošto sam zaspao na pola. A milion puta sam vraćao da pohvatam šta se dešava i ko šta pravi. Ali, bitno da je sve dramatično i da se svi dramatično gledaju.Er se menja nešto posle ili ovo nije serija za mene?

Link to comment
Pregurao sam i drugu epizodu Lucka, iz dva pokušaja, pošto sam zaspao na pola. A milion puta sam vraćao da pohvatam šta se dešava i ko šta pravi. Ali, bitno da je sve dramatično i da se svi dramatično gledaju.Er se menja nešto posle ili ovo nije serija za mene?
Luck ti je klasican HBO, u prve 3 epizode se ne desava nista i sluze kao prolog, ali ako si bas zaspao gledajuci onda nije za tebe.
Link to comment

sad si me smorio. imamo slican ukus pa ne verujem ni da ce se meni svideti serija.samo da proverim nesto, kao lakmus. volis Soprano ili ne? i a Shield? a Firefly? (jednu seriju ne volim, jednu volim, a jednu nisam gledao, to je kao neka kontrolna serija)

Link to comment
sad si me smorio. imamo slican ukus pa ne verujem ni da ce se meni svideti serija.samo da proverim nesto, kao lakmus. volis Soprano ili ne? i a Shield? a Firefly? (jednu seriju ne volim, jednu volim, a jednu nisam gledao, to je kao neka kontrolna serija)
Sopranose da, ali su mi poslednje dve sezone smor. Shield obožavam prve dve sezone, a posle je sve slobodan pad. Firefly gledam jednom mesečno i potpuno je obožavam. Daj sad rezultate.
Link to comment
Sopranose da, ali su mi poslednje dve sezone smor. Shield obožavam prve dve sezone, a posle je sve slobodan pad. Firefly gledam jednom mesečno i potpuno je obožavam. Daj sad rezultate.
Sopranosi nikada nisu uspeli da me zainteresuju, ne znam zasto, nekako se iskljucim.Firefly gledam jednom u 4-5 meseci i potpuno je obozavam. Shield nisam gledao.I sta sam sada saznao, nista. dry.gif e zato ja nikada necu biti naucnik. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...