Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Daklem, pri punoj svesti i zdravoj pameti preporučuješ da nastavim da gledam? Uprkos nepodnošljivoj Manštini prve epizode.
Ne znam sta podrazumevas pod Manstinom, ali meni se svidja. Nego, HBO serije su izgleda zakonski obavezane da potrose prvih nekoliko epizoda samo na predstavljanje likova i postavljanje osnova radnje, ta trka u cetvrtoj epizodi je prva stvar koja se desila™ u seriji (ima dobar clanak o tome na AVClubu).
Link to comment

Luck stvarno rula! Vec su mi ona cetri zgubidana toliko prirasla za srce da mi zao kad ih lemaju ili peljese. Zanimljivo je i kako postepeno, iz epizode u epizodu, otkrivaju ko se s kim krese :DA i kako snimaju konje, alal im, uzvancija. A sto se tice Mannstine, mozete samo da mu se sagnete :P

Link to comment
A sto se tice Mannstine, mozete samo da mu se sagnete :P
Ja da mu se sagnem, on bi uzeo onaj teleobjektiv koji nosi oko vrata, onda bi me terao onako natrćenog da se polako krećem ka desno, zatim bi čekao sumrak i onda zamišljeno stajao na dva metra razdaljine i gledao u moje dlakavo dupe, pustio bi neku potpuno pogrešnu muziku i onda bi dramatično rekao "to je to, kupljeno". I to bi bilo to.Al' i'te u kurac, skidam Luck. Ali, prvo Southland da se završi.
Link to comment

Nista vise ne pocinjem gledati dok se ne sakupi citav season. Razvlace u medjuvremenu po pola godine nekoliko epizoda, tako da zaboravim i o cemu se radi i zasto uopste gledam (npr. fringe). Boss-a npr. odgledao tek sada, na komadu za dva-tri dana. Fenomenalna serija, iako ne kapiram koji ce im drugi season...

Link to comment
Luck stvarno rula! Vec su mi ona cetri zgubidana toliko prirasla za srce da mi zao kad ih lemaju ili peljese. Zanimljivo je i kako postepeno, iz epizode u epizodu, otkrivaju ko se s kim krese :DA i kako snimaju konje, alal im, uzvancija. A sto se tice Mannstine, mozete samo da mu se sagnete :P
pridružila im se i ona što je u dedvudu igrala jewel, samo je sada u kolicima.
Link to comment

Ja uvek zamišljam da je forum kafana, a onda je ovo trenutak u kome uzimam stolicu i počinjem da mlatim naokolo dok svi ne izađu. Alo, bre, vi spojlujete WIRE, bez blama!! Pa ima li većeg greha?!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...