Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Interesuje me mišljenje o Homeland seriji, da li vredi da je skidam?
Ako voliš takvu tematiku™ onda svakako vredi, dobra je serija. Edited by Jolly Roger
Link to comment
Pomenuli smo nedavno ovo na nekom drugom topiku, X-Files bolje da ostanu u sećanju nego da se obnavljaju. Nedavno (manje od šest meseci) sam obnovio celu seriju i...jebote. Koliko su prve sezone naivne, isprazne, spore, loše snimljene...Ima draži, naravno, ali je tu seriju stvarno pojelo vreme.
Neka ju je pojelo vreme, ali za svoje vreme je islo ispred vremena (svoga) :PZato u takvom secanju i nek ostane, jer je secanje samo po sebi lepo i vredno. Barem meni.
Link to comment
Interesuje me mišljenje o Homeland seriji, da li vredi da je skidam?
Sto se mene tice vredi, mozda cak i sada "na gomili" i bolje.Imas topic samo mislim da su pred kraj istog spojleri krenuli da sevaju, pa ako hoces "na nevidjeno" onda pazi...
Link to comment
Sad sam se setio odakle mi je poznat Chan iz Lucka:big_trouble_in_little_china_01.jpgCetvrta epizoda najbolja do sad, na onoj trci sam samo cekao da cujem "go on, my son!" :Hail:
Daklem, pri punoj svesti i zdravoj pameti preporučuješ da nastavim da gledam? Uprkos nepodnošljivoj Manštini prve epizode.
krece louie na foks lajfu nedeljom u 5 do 11 :Hail:
:Hail: Eto za sve one praistorijske ljude koji serije gledaju na televiziji prilike da se gleda. :Hail:
Link to comment

luck rula, manstina ili ne manstina :blink: izvanredni likovi, a list glumci, smislena i zanimljiva prica...meni dosta, a i volem konje..onaj close up sa trke je vredeo gledanja cele epizode sve i da nista drugo nije valjalo... :Hail:

Link to comment
luck rula, manstina ili ne manstina :blink: izvanredni likovi, a list glumci, smislena i zanimljiva prica...meni dosta, a i volem konje..onaj close up sa trke je vredeo gledanja cele epizode sve i da nista drugo nije valjalo... :Hail:
Dobro. Daću mu još jednu šansu, kad već kažeš.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...