Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

jos uvek nisam zavrsio drugu sezonu breaking bad-a. iskreno, mucim se, uopste me ne vuce da gledam dalje. ssvima se svidja, svi je hajpuju, mene uopste ne privlaci.
de si brate izgubljeni.ja jedva doterao do kraja prve sezone. Zdravo, dovidjenjaTMne moram ja u svemu da budem normalan.
Link to comment
de si brate izgubljeni.ja jedva doterao do kraja prve sezone. Zdravo, dovidjenjaTMne moram ja u svemu da budem normalan.
devoja mi kaze da tek od trece krece ludilo. problem je sto moras da preguras i ono smaranje u drugoj, a ja ne verujem u pricu o ludilu u trecoj.
Link to comment
ja sam odgledao sve sezone, i kasnije jesu bolje od prve dve. sad ne znam ludilo kog tipa ocekujete...
ocekujem da se pojave vanzemaljci koji traze vrhunski met, i onda krecu da siluju i taslace sve od kanade do mehika, a jedino je smuseni profesor hemije u stanju da ih spreci.
Link to comment

ludilo tipa ludila koje kreće od prve seozne, a ne tip ludila koje kreće od trećeneko će reći: pa imo si ludilo u finalu prve, nakon šo se ajzenberg ošiša, i kad pandur šurak (ili šta je već) vodi malog da vidi karijes od kreka, i kad lerdi pokriva malog finog brata u roditeljskoj kući i tako to...jeste, bilo je momenata, nije da nije ali jbg...

Link to comment
ludilo tipa ludila koje kreće od prve seozne, a ne tip ludila koje kreće od trećeneko će reći: pa imo si ludilo u finalu prve, nakon šo se ajzenberg ošiša, i kad pandur šurak (ili šta je već) vodi malog da vidi karijes od kreka, i kad lerdi pokriva malog finog brata u roditeljskoj kući i tako to...jeste, bilo je momenata, nije da nije ali jbg...
ma, brate, budi hrabar i reci da je smor, da je mali diler iritantan i da bi zeleo da ga isutiras prvom prilikom kad ga vidis.
Link to comment

to da ali nece od toga umreti. koju epizodu kasnije saplesce se o epruvetu koju mu je volt podmetnuo posle jos jedne zucne rasprave. necu reci koju epruvetu da ne unistim neizvesnost

Link to comment
da ne orem strane i strane unazad... postoji li neki konsenzus? šta preporučujete od tih paranormalnih? alcatraz, river ili nešto treće? šta treće?hvala
American Horror Story. Odlična, ali je čist horor, nema nikakvih ukrštanja žanrova. Ima i Misfits, koja je malo komedija. Ako sniziš standarde malo Once Upon a Time je sasvim...okej. Ništa posebno, ali je gledljivo. Imaš starog favorita Supernatural, ali ako se nisi do sada navukao, ne treba ni da pokušavaš. Gledam i Grimm, ne smeta mi, ali nije baš za preporuku.
Ja da zapljunem Fringe i ovde a i na pripadajucem topiku. Sada na pola druge sezone (trenutno ide cetvrta).So far so good.Sto je vise gledam, to mi vise nedostaju x files :D
Pomenuli smo nedavno ovo na nekom drugom topiku, X-Files bolje da ostanu u sećanju nego da se obnavljaju. Nedavno (manje od šest meseci) sam obnovio celu seriju i...jebote. Koliko su prve sezone naivne, isprazne, spore, loše snimljene...Ima draži, naravno, ali je tu seriju stvarno pojelo vreme.I molba za Shermana i McCabea: Nemojte, molim vas, da trolujete i ovaj topic "humorom". Eto vam celog foruma, ovo je jedan od rektih zaista informativnih topika koji nije podlegao tim ispraznim glupostima. Eto vam ostatak foruma za zajebanciju i šalu, ostavite ovo na miru, najlepše vas molim.
Link to comment

uz duzno postovanje, kad na ovom forumu budem morao da idem ko po jajima i pazim da ne istrolujem temu nekoj dusici popot tebe, necu ni biti vise ovde.a do tad...

Edited by sherman
Link to comment
American Horror Story. Odlična, ali je čist horor, nema nikakvih ukrštanja žanrova. Ima i Misfits, koja je malo komedija. Ako sniziš standarde malo Once Upon a Time je sasvim...okej. Ništa posebno, ali je gledljivo. Imaš starog favorita Supernatural, ali ako se nisi do sada navukao, ne treba ni da pokušavaš. Gledam i Grimm, ne smeta mi, ali nije baš za preporuku.
AHS sam pogledao, Misfits mi deluje zaniljivo. Ove fairis nikako.
I molba za Shermana i McCabea: Nemojte, molim vas, da trolujete i ovaj topic "humorom". Eto vam celog foruma, ovo je jedan od rektih zaista informativnih topika koji nije podlegao tim ispraznim glupostima. Eto vam ostatak foruma za zajebanciju i šalu, ostavite ovo na miru, najlepše vas molim.
Molba će biti uslišena, redukovaću svoje postovanje ovde.Sa druge strane, ja moram da reagujem na, blago rečeno, uvredljiv ton iskazan kroz ""humor"" i "isprazne gluposti".Naime, ukoliko se vratimo na početak priče o BB doći ćemo do mog osvrta na seriju omiljenu mnogima gde iznosim sud da to možda nije toliko dobro, već da je malo preterano. Nakon toga, ja u potpunosti menjam ugao gledanja i osvrćem se na momente koji su u seriji vrhunski i time testiram svoj prvobitno izrečeni sud, stavljajući se u poziciju oduševljenog gledaoca.Time konačno dolazimo do posta u kojemu ja sintetizujem prethodna dva komentara i ukazujem upravo na najveći problem Breaking Bada: jedan scenaristički kliše u vidu gomile repetitivnih nenamernih i komičnih događaja koji, da budem iskren, jesu izvrstan pokretač radnje i ujedno su sasvim logični kada su u pitanju dva amatera ali su istovremeno jako opterećeni opštim tonom ove serije, a to je izuzetno težak emocionalni bagaž (koji jopet jeste sasvim logičan kod čoveka koji čeka smrt i odbačenog omladinca), a koji je i tako težak ostao maksimalno neobrađen.To je bio razgovor u kome je i sherman ravnopravno učestvovao, osim u ovom postu ali ja bih rekao da ovaj topik ipak može da dopusti sebi barem jednu šalu po strani. Uostalom, eno ti ga čovek koji piše "ko ne gleda BB, taj je peder".
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...