Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Imas na torentima, vredi gledati, ako ti treba prevod ima i toga.. Odlicna serija, (ne)ocekivan kraj... Ako mozes da izdrzis zvanicni DVD svaka ti cast :)
Meni je posle

Lemovog ubistva

bilo "kristalno" jasno da ta serija neće imati srecan kraj :(. I zna sam da je će kraj biti prilicno "(ne)očekivan".

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Odgledah i šestu sezonu serije The Shield, konačno. Sada čekam da se izdaju dvdovi sedme sezone da mogu i nju da odgledam. Ovo je P-E-R-F-E-K-T-N-O!!! Ultrameganajbolja serija od svih pajkanskih što sam gledao do sada, rame uz rame sa The Wire. Sa jedne na drugu epizodu, prosto se guta, ne oseća se vreme koje prođe.Zna li neko kada izlaze dvdovi sedme sezone?
alo, Homicide!
Link to comment
Dok mi brzinom svetlosti odgovarate za The Shield, da vas priupitam da li iko gleda ovu novu britansku seriju Demons i valja li to išta?
mnjah. prvu sam odgledala, onda stala, nesto mi previse umiveno za engleze, ali daj sta das sad kad su svi hororasi na odmoru.
Jel neko gledao MAD MEN... jel vredi skidati? ZNam da su dobili tonu nagrada, zanimaju me licni utisci :)
imas negde na ovom topiku, cini mi se, niz pohvala za mad men. odlicna je. pametno je napisana, svi detalji 'epohe' doslovno se prate, svi puse :-P, zabijanje noza u ledja kao dobar dan i tako. vredi.
Ova nova Trust Me, sa "Vilom" i "Edom" u advertajzing agenciji, nije losa... doduse, tek su dve epizode prosle.
ne stigoh jos, ali ti preporucujem united states of tara, mislim da ce ti se svideti.za ljubitelje krimica, neki majstor na djavoloidu polako ali sigurno redja stare epizode majka hamera. spektakl.
Link to comment
Odgledah i šestu sezonu serije The Shield, konačno. Sada čekam da se izdaju dvdovi sedme sezone da mogu i nju da odgledam. Ovo je P-E-R-F-E-K-T-N-O!!! Ultrameganajbolja serija od svih pajkanskih što sam gledao do sada, rame uz rame sa The Wire. Sa jedne na drugu epizodu, prosto se guta, ne oseća se vreme koje prođe.Zna li neko kada izlaze dvdovi sedme sezone?
A tek ćeš da vidiš u sedmoj sezoni haos.
Link to comment
Jel neko gledao MAD MEN... jel vredi skidati? ZNam da su dobili tonu nagrada, zanimaju me licni utisci :)
Ja sam ispratio prvu sezonu. Ne znam cemu tolika odusevljenost serijom. Gluma je u principu ok, verovatno i to doba je jako dobro predstavljeno ali samo scenario jako tanak. Nemam nameru gledati drugu sezonu.
Link to comment
...Meldrik, Bejlis, Garti, Kelerman, Dzi... svi :ziga:
Vic Mackey :Hail: je skinuo Kelermana u Shieldu. Bejlis je igrao multimilijardera u 'Veronica Mars'... u istoj seriji je Kay Howard (Melissa Leo) igrala muskarca koji je promenio pol, a ove godine je nominirana za oskara. :D Kakva je to serija bila, jbt.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...