Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

odgledao trejler, deluje primamljivo. sludge, nadam se da se necu razocarati. angry.gif :Pjos uvek nisam zavrsio drugu sezonu breaking bad-a. iskreno, mucim se, uopste me ne vuce da gledam dalje. ssvima se svidja, svi je hajpuju, mene uopste ne privlaci.
Pa batali onda, jebote. Eh, ove generacije koje nisu odrastale na rokenrolu pa se plaše da se razlikuju... <_< (ume da bude spora, ali je to jedna od onih serija koja je sve bolja kako se odvija dalje. Možda da je ostaviš za neki drugi put?)
Link to comment
Pa batali onda, jebote. Eh, ove generacije koje nisu odrastale na rokenrolu pa se plaše da se razlikuju... <_< (ume da bude spora, ali je to jedna od onih serija koja je sve bolja kako se odvija dalje. Možda da je ostaviš za neki drugi put?)
pa batalio sam, ali devojka gleda pa me tera da gledam sa njom. necu!odgledao sam prvu epizodu mini serije the corner. teska u pizdu materinu.
Link to comment

Luck je zajeban kad je jezik u pitanju, u pm! Pola ne razumem nista, pola natucam ko u mraku :D Ali, posle prve dve epizode navikao sam se na to (kao, na kraju karajva, kod svake knjige, filma, serije, muzike...), osecam nesto tu zanimljivo, i evo treca epizoda mi bila bas iksajting. Pa sad ti proceni. :D

Link to comment
Luck je zajeban kad je jezik u pitanju, u pm! Pola ne razumem nista, pola natucam ko u mraku :D Ali, posle prve dve epizode navikao sam se na to (kao, na kraju karajva, kod svake knjige, filma, serije, muzike...), osecam nesto tu zanimljivo, i evo treca epizoda mi bila bas iksajting. Pa sad ti proceni. :D
ovo mi bas ne deluje obecavajuce. :D ja vec dve godine "osecam nesto zanimljivo" gledajuci boardwalk empire, a nikako da ga osetim do kraja. :D
Link to comment
ovo mi bas ne deluje obecavajuce. :D ja vec dve godine "osecam nesto zanimljivo" gledajuci boardwalk empire, a nikako da ga osetim do kraja. :D
Pa kad nemas taj osecaj za filing, a vidim i Breaking Bad ti ne ide. Bolje probaj nesto drugo, sta znam... Vojnu akademiju! :D :P
Link to comment

Odgledala prvu sezonu Arrested Development - odlicnost! Nije mi bolja od Parkova ali tu su negde. Za razliku od Parkova gde je Ron ubedljivo i bez ikakve dileme najbolji lik, ovde mi je tesko da se odlucim. U pocetku mi je bio najbolji Tobias, ali Gob postaje sve bolji i bolji tokom SE1. Naravno, najsmesniji su mu nastupi i ono mlataranje rukama sa The Final Countdown u pozadini :lol:

Link to comment
pa batalio sam, ali devojka gleda pa me tera da gledam sa njom. necu!
Pa šta je problem? Dovedeš se u ravan sa sopstvenim osećanjima, batališ Breaking Bad i kreneš da gledaš Glee. Kroz par godina shvatiš da ti je to bio najbolji potez u životu jer bi lagao i sebe i druge u braku sa devojkom da ti oči nisu bile otvorene, jer si u tom trenutku srećan sa svojim novim dečkom i video si sveta, opcije su ti se otvorile i jedva čekaš Paradu 2018. Svega toga ne bi bilo da nisi učinio pravu stvar 2012. i nastavio da gledaš Breaking Bad.
Link to comment

Večeras je nova epizoda The Rivera. Odgledao sam i drugu od one dve prve vezane, i mogu reći da sam baš zadovoljan. Ne što je to neki kvalitet i vrhunski ugođaj koji bih svakome preporučio, već pre zato što mi je falilo nešto ovako na televiziji. Što se mene tiče - The River mi je odlično legao, za sada. Videćemo kako će se dalje razvijati, može postati neko teško sranje, može postati vrh.

Link to comment

+2Alcatraz... sunce ti jebem! Deminer uspesno spase coveka sa nagazne i onda, iz pitaj boga kog razloga, ostane pored mine koja ne ugrozava ama bas nikoga i pokusava da je rucno demontira. Zdravo, dovidjenja

Link to comment

da ne orem strane i strane unazad... postoji li neki konsenzus? šta preporučujete od tih paranormalnih? alcatraz, river ili nešto treće? šta treće?hvala

Link to comment

Ja da zapljunem Fringe i ovde a i na pripadajucem topiku. Sada na pola druge sezone (trenutno ide cetvrta).So far so good.Sto je vise gledam, to mi vise nedostaju x files :D

Edited by Lynn
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...