Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

gledao neko?The HourHour_The_976836554.jpgKomentari?
gledala ja nedavno. meni se dopalo. napeto i uzbudljivo. novinari, političari, špijuni. pre gledanja serije sam pogledala bbc dokumentarac - andrew marr - history of modern britain and making modern britain.radnja se događa u vreme suecke krize i upada sovjetskih trupa u mađarsku ...
Link to comment

Odgleda Shadow Line. Serija nije onoliko loša koliko se činilo posle prve tri epizode, valjda su se likovi razvili, postalo je zapetljanije, a i Stephen Rea je dobio mnogo više prostora. Takođe, jako su zanimljivi i Gliksman i njegova devojka Petra, tako da seriji dajem 7/10

Link to comment
brate 6 sezona!gde si se sad setio....... mami me pogledati...
Шон и Гас су уз Вавилон 5 једине серије које сам купио на ДВД-у, док се Мартиново писаније није преселило на мали екран. Свака епизода је феноменална...
Link to comment

Odgledao sam ovaj The River do pola (iliti prvu od dve spojene epizode, da tako kažemo). Baš dobar, za početak. Falile su mi neke ovakve misterije. Možda su čak i previše otkrili za sada.

Link to comment
Odgledao sam ovaj The River do pola (iliti prvu od dve spojene epizode, da tako kažemo). Baš dobar, za početak. Falile su mi neke ovakve misterije. Možda su čak i previše otkrili za sada.
Posle Flashforward-a sam odlucio da vise ne gledam "zive" serije jer nevidjeno smori kad ukinu seriju bez ikakvog razjasnjenja price. <_< Valjda se to nece desiti sa serijom koju Sinjor Spilbergo producira.

edit:pogledah i ja prvu epizodu. Malo mi deluje low budget ali prica ima potencijala.

Edited by katamaran
Link to comment
Fenomenalno! Koje su serije u kojima se pojavljuje Dona iz Veselih sedamdesetih i GOB?
GOB je iz Up All Night (simpaticna serija) a Dona je iz nove serije Chelsea Handler, "Are You There, Chelsea?" (uzas!)
Link to comment
Uh, Luck uopste nije los! :)
odgledao trejler, deluje primamljivo. sludge, nadam se da se necu razocarati. angry.gif :Pjos uvek nisam zavrsio drugu sezonu breaking bad-a. iskreno, mucim se, uopste me ne vuce da gledam dalje. ssvima se svidja, svi je hajpuju, mene uopste ne privlaci.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...