Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

arkadija, jesi li zavrsila shadow line?
Nisam stigla, verovatno završavam za vikend. Ostale su mi još dve epizode. Edited by Arkadija
Link to comment
Aha, danke. Er čemu?Blago sam predoziran serijama, moram sad malo da počnem da biram. A juče sam pogledao DVA filma, kao da je '95. Ne valja.
Meni je super. Prilicno quirky, kao Scrubs ili Community. Zna biti malo over the top, tesko da ces se navuci na nju, ali prilicno zabavna i opustajuca. A i konacno da se pojavi neka serija u kojoj se sprdaju sa vidovnjacima.
Link to comment
Meni je super. Prilicno quirky, kao Scrubs ili Community. Zna biti malo over the top, tesko da ces se navuci na nju, ali prilicno zabavna i opustajuca. A i konacno da se pojavi neka serija u kojoj se sprdaju sa vidovnjacima.
Ne zvuči loše. Nego, čekaj, taj Scrubs - er to treba da se gleda?Hailovali su ovde 30 rock, ali sam čuo iz pouzdanih izvora da može da se preskoči.
Link to comment

30 Rock se meni ne svidja, sto vrlo vjerovatno znaci da bi se tebi svidjeo :DKlasican sitcom, meni nije dobar, ali eto, hvale ga na sve strane.Scrubs je meni super. Dosta slicno Communityju, prilocno nerdy. Doduse, ima i cheesy momenata u svakoj epizodi, ali meni je super, jedna od najboljih komedija u zadnjoj deceniji. Samo, ako budes odlucio da gledas, stani na kraju 4. sezone. Ili u najgorem slucaju 5. Posle toga je uzasna postala serija.

Link to comment
30 Rock se meni ne svidja, sto vrlo vjerovatno znaci da bi se tebi svidjeo :DKlasican sitcom, meni nije dobar, ali eto, hvale ga na sve strane.
Pazi, poklope nam se ukusi tu i tamo. :) Verujem mom izvoru jer nije ni pljuvao ni hejtovao, samo je odmahnuo glavom. To mi je dovoljno, jebeš seriju koja ne izaziva emociju.
Scrubs je meni super. Dosta slicno Communityju, prilocno nerdy. Doduse, ima i cheesy momenata u svakoj epizodi, ali meni je super, jedna od najboljih komedija u zadnjoj deceniji. Samo, ako budes odlucio da gledas, stani na kraju 4. sezone. Ili u najgorem slucaju 5. Posle toga je uzasna postala serija.
Merci, meto na listu za kasnije.
Link to comment
meni 30 rock nista,pokuso al ne ide.mozda treba da se bude uporan,a mene mrzi tbh.taj river znaci ne treba se gleda?
neoff
lrd, er to gelb?
A ti PITAŠ i nije te blam?! /ignore
Link to comment

Ja sam malo eksperimentisao ovih dana, pošto i onako nema nikakvih pametnih filmova, a ova zavejanos' upućuje na toplu sobu, pa...Wilfred - Simpatično, smešno, uz zdravu dozu disturbinga i crnog humora...me like it very much! Jedva čekam drugu sezonu, ovo mi je definitivno favorit od novih serija. (mora nešto zameniti prazninu nastalu tragično preranim ukidanjem Bored to Death-a :( )Episodes - Video da je Džoi promoviše u Top Gear, pa reko aj da vidim o čemu se tu radi. Nisam očekivao ništa pa me prijatno iznenadila. Skroz dobro, sabio sezonu za 2 dana, nastaviću da pratim ako ne zaboravim do tad.The League - Završio prvu sezonu, ima potencijala...gledam dalje.I pratio usput, šta već pratim od ranije. A tu spada i 30 rock, koji moram priznati dosta volim...ne spada baš u prvu klasu humorističkih serija sa P&R, Its always sunny, Community-em, itd, ali je odmah ispod na B listi. :) Da ne ispadne da mi baš sve valja pobrinula se nova sezona Big Bang Theory-a. Pokušao par puta, ne ide, verovatno ću da batalim i definitivno.I jel znao neko šta je Breaking in, i vredi li vremena? Sad vidim da imam prvu sezonu na hardu, ali ne sećam se kad sam i žašto to skidao.

Link to comment
brate 6 sezona!gde si se sad setio....... mami me pogledati...
Serija je simpatična i pogodna za neobavezno gledanje. Ja je uvek pogledam kad naletim, sada se daje na Fox Crime i na Universal chanelu, koji je postao gledljiv odkako više nema mađarskih reklama. Edited by Arkadija
Link to comment
upravo odgledah i drugu epizodu luck-a, skroz ok, obecava stavise...
Da li si primetio da je prvi asistent reditelja Milos Milicevic, drugi Ivan Kraljevic? :D Inace dobra druga epizoda, za sad vredi gledati. Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...