Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledala obe epizode The River. Druga je bolja od prve. Još uvek nemam ni pozitivan niti negativan stav prema seriji, tako da ću sigurno pogledati i sledeću epizodu. Malo su me uplašile one lutke :o :)

Link to comment
Odgledala obe epizode The River. Druga je bolja od prve. Još uvek nemam ni pozitivan niti negativan stav prema seriji, tako da ću sigurno pogledati i sledeću epizodu. Malo su me uplašile one lutke :o :)
A er još gledaš Alcatraz ili si došla sebi?
Link to comment
Ne bih znao. Pokret je bio shift+delete, a ton "mrš!". Vraćam se Southlandu. E, to je serija.
bojim se da ce i kod mene biti tako.to je jedini strah koji je kod mene izaziva ova horor avantura...<_<
Link to comment
A er još gledaš Alcatraz ili si došla sebi?
Pa ne, tri epizode su sasvim dovoljne :) A i River će, verovatno, moju pažnu dobiti samo još jednom, sem ako sledeća ne bude ekstremno bolja
Link to comment
gledam ja i rado cu prepricati sta se desava ako ikog interesuje :D
Ha, ha - uhvaćen! Samo me zanima er se išta poboljšalo i er može da se gleda, ništa više. Gledao prve dve. Ili tri.
koliko epizoda rivera je izaslo do sad?
Dve. Gledaj na sopstvenu odgovornost. Mislim, to će se sigurno nekom svideti, al' (glasom Čarlija Kelija) let the record show da ti nisam ja preporučio.
Link to comment
Ha, ha - uhvaćen! Samo me zanima er se išta poboljšalo i er može da se gleda, ništa više. Gledao prve dve. Ili tri.
Ne i ne... al zelim da gledam i dalje :D cisto da vidim da li su opet elijeni u pitanju.......
Link to comment

Počeli su u Alkatrazu neke stvari kao da pojašnjavaju malo, nemam pojma gde će to da odvede. Meni je ova plavuša simpa, a inače nisam fan plavuša :)

Link to comment

Sad kad sam razmislila o te dve pilot epizode Rivera, došla sam do zaključka da je serija miš-maš mnogih drugih serija i filmova (što je Lrd već primetio) pa izgleda da su u u ABC-u želeli da na tuđoj slavi zarade neki dolarčić, ipak su teška vremena, ne mogu se plaćati originalne kvalitetne priče,već se skarabudži, nešto nadvoje natroje, pa ako se neko uhvati da gleda, to je čist ćar.

Link to comment

Meni je i posle prve već jasno da to neću pratiti. Shaky cam w/bloodsucking ghosts... Ništa ne obesmišljava horor nego likovi koji se na isti adaptiraju u roku od odmah, pa 10 sekundi kasnije već trče po brodu da zarobe krvopiju u neki totem i/ili da je ispitaju u vezi sa bivšim mužem :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...