Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Er Glee može/treba da se gleda? Nisam tinejdžer, ali volim mjuzikle. Je l' gledao neko? Er čemu?
To ide na HRT-u, i povremeno sam pokušavala da vidim o čemu se tu radi, ali nikada nisam uspela da odgledam duže od 30 sekundi. Meni je debilno, ali možda se nekom svidi. Više nikoga ne osuđujem šta voli da gleda.O čemu se radi, ne znam, vazda neka grupa dece peva hitove i imaju nekog posvećenog profu koji ih vodi i uči i guru im je. Edited by Arkadija
Link to comment
To ide na HRT-u, i povremeno sam pokušavala da vidim o čemu se tu radi, ali nikada nisam uspela da odgledam duže od 30 sekundi. Meni je debilno, ali možda se nekom svidi. Više nikoga ne osuđujem šta voli da gleda.O čemu se radi, ne znam, vazda neka grupa dece peva hitove i imaju nekog posvećenog profu koji ih vodi i uči i guru im je.
Znam da su deca u klubu i da vole da pevaju i plešu i da je serija gej frendli. Samo ne znam er valja ili jok. Mislim da je ovo prva serija za koju neću da rizikujem. Nakupilo se u DL folderu mnogo toga, možda je vreme da počnem da trošim to.
Link to comment
dobro bre, zar ti stvarno treba dodatni razlog da NE gledas? :blink:
Hahahaha! :lol: Smejao sam se na glas, jebote. A jebi ga, popkulturno opterećenje, gledam sve, pratim sve, kapiram sve i praštam sve, samo da je kvalitet. Osim horora, tu ne dam ni milimetar.
Link to comment
Znam da su deca u klubu i da vole da pevaju i plešu i da je serija gej frendli. Samo ne znam er valja ili jok. Mislim da je ovo prva serija za koju neću da rizikujem. Nakupilo se u DL folderu mnogo toga, možda je vreme da počnem da trošim to.
moj savet ti je da pogledas prvih 5 epizoda i stanes. taman ces misliti kako je u pitanju veoma simpaticna serija koja podseca na raspevane 'mean girls' ni ne znajuci da ce se za samo nekoliko epizoda sve pretvoriti u bljutavi high school musical.
Link to comment
Slazem se. Svaki horor je jednako glup :P
Reportovan si, tražiću perma ban.
moj savet ti je da pogledas prvih 5 epizoda i stanes. taman ces misliti kako je u pitanju veoma simpaticna serija koja podseca na raspevane 'mean girls' ni ne znajuci da ce se za samo nekoliko epizoda sve pretvoriti u bljutavi high school musical.
Okej, probaću to. Hvala!
Link to comment

Dobra je My Family. Makar u prve 2 sezone.Elem, stigoh do 3. epizode Shadow Line. Prica je super, bash je zanimljivo, ali dijalozi su mi toliko loshi, da me dekoncentrishu. Kao iz neke domace serije.

Link to comment
Elem, stigoh do 3. epizode Shadow Line. Prica je super, bash je zanimljivo, ali dijalozi su mi toliko loshi, da me dekoncentrishu. Kao iz neke domace serije.
To je serija koju imam u kompjuteru već duže vreme, ali nikako da stignem da je odgledam. Ajde javi kad završiš kakva je u kompletu.
Link to comment
To je serija koju imam u kompjuteru već duže vreme, ali nikako da stignem da je odgledam. Ajde javi kad završiš kakva je u kompletu.
Remek-delo je u kompletu i obavezna je za gledanje. Znaš da je twinkle-minkle malo nastran sa serijama.
Link to comment
gledao sam samo na tv-u, juce sam poceo da skidamfam.jpgvr'
Vr. Prošle godine odgledao sve u komadu, a sad povremeno pustim po epizodu-dve nasumično. Odlični su.
Link to comment
Nisu ti dijalozi nimalo smetali?
Znam na šta misliš, ali nisu. Jeste serija artsy-fartsy, ali sve to skroz ima smisla i nije da ne služi ničemu. Štaviše. Ma carska je serija.
Link to comment

Ne znam, meni je djelovalo toliko distracting, a bobami i prilicno jeftino i pretenciozno. No, serija je bez obzira na to dobra, tako da preporucujem i Arkadiji da je odgleda.edit: da dodam listi mana i cinjenicu da u seriji nema ni trunke humora.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...