Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Shameless US, (konačno) odlična epizoda, nakon 2 kojih se ne sećam i 1 koja je jeziva (ne po kvalitetu).Otprilike jedna fora po minutu, super dinamika, i nekoliko odličnih otac/sin, otac/šćer trenutaka.

Link to comment
Konačno normalan ponedeljak još od novembra. :)
ja ne smem ni da pokazem moju listu... trenutno ih je 140 na njoj :lol: moracu stvarno opet da pravim reda medju torrentima... sigh
A još sam se premišljala da li uopšte da nastavim sa gledanjem ove serije.
je uopste nisam imao tih problema posto nisam ni pocinjao :Dstvarno bre ljudovi, pa koliko vi serija pratite? :blink:
Link to comment
'Ајд да доживим и то да сретнем неког ко готиви Теда Денсона. :D
eto, dozivio si, sad mozes da*... mislim, da objasnis sta mu fali, imao je briljantnu ulogu u btd i ne znam nikoga ko je gledao seriju a da je imao primjedbu na njegaedit:* :D <- smajli saljivosti i dobre volje Edited by morgana
Link to comment
eto, dozivio si, sad mozes da*... mislim, da objasnis sta mu fali, imao je briljantnu ulogu u btd i ne znam nikoga ko je gledao seriju a da je imao primjedbu na njegaedit:* :D <- smajli saljivosti i dobre volje
Ma ne kažem da mu nešto fali, samo što bi rek'o Stewie Griffin, "what's his appeal?" :)A i uvek je pravo vreme za FG klipiće: http://www.youtube.com/watch?v=PxfbLXeCa5Y
Link to comment
Eno ti ga u CSI-ju :)
Jel to znači da je Lorens Fišburn zaginuo? Povremeno nabasam na tu seriju na HRT-u i u toj nekoj epizodi koju su emitovali pre jedno mesec dana, neki ludak je izboo Lorensa, pa čisto da znam. Inače, šta fali Tedu Densonu? Meni je on potpuno OK. Edited by Arkadija
Link to comment
eto, dozivio si, sad mozes da*... mislim, da objasnis sta mu fali, imao je briljantnu ulogu u btd i ne znam nikoga ko je gledao seriju a da je imao primjedbu na njegaedit:* :D <- smajli saljivosti i dobre volje
I u Damages je vaskrsavao iz sezone u sezonu sve ludji i ludji...
Link to comment
Ja sam ga zgotivio jos kao onog namcora Dr. Barkera na TV Kosavi. Preteca Housa samo bez medicinskog mumba-jumba.
Legendarni Dr. John Becker! Da. Tamo je odličan.
Fenomenalna serija. Haus je morao da skoro ostane bez noge da bi postao totalni namćor, Beker je to prirodno :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...