Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja sam tek sad shvatio poreklo Hellinog avatara. DCI Hunt :Hail: .Verovatno se prichalo o Life on Mars, ali taj deo sam propustio. Serija so-so (dobra je, valja), ali ipak, DCI Hunt :Hail: .

Link to comment
Ja sam tek sad shvatio poreklo Hellinog avatara. DCI Hunt :Hail: .Verovatno se prichalo o Life on Mars, ali taj deo sam propustio. Serija so-so (dobra je, valja), ali ipak, DCI Hunt :Hail: .
trust the Gene Genie... ko mož da ga ne zavoli? Baš sinoćke malko gledo prvu sezonu... pa ono kad su undercover šankeri i kad Hunt siplje žestinu u pivu... DCI Tyler: "I'm not sure that's ethical" DCI Hunt: "It's not. It's vodka."
Link to comment
:lol: Moj omiljeni:

Kad ga upucaju na kraju epizode s taocimaChris: He's bleeding... whiskey.*okrece se, ustaje, vadi pljosku koja je zaustavila metak iz sakoa*Sam: What are the odds?!*vadi josh tri pljoske iz drugih dzepova*Hunt: Pretty good actually:Hail:

Link to comment
Jel gleda neko Crash na B 92? Me like it.. cool.gif
Odgledao celu prvu sezonu. Odlična serija.Takodje, počela je druga sezona Damages (Glenn Close, William Hurt). Odlična serija.
Link to comment

Odgledah i šestu sezonu serije The Shield, konačno. Sada čekam da se izdaju dvdovi sedme sezone da mogu i nju da odgledam. Ovo je P-E-R-F-E-K-T-N-O!!! Ultrameganajbolja serija od svih pajkanskih što sam gledao do sada, rame uz rame sa The Wire. Sa jedne na drugu epizodu, prosto se guta, ne oseća se vreme koje prođe.Zna li neko kada izlaze dvdovi sedme sezone?

Link to comment

Ogledao britanski The Office. Meni je ovo najbolja serija u zadnjih desetak godina. Americki nisam jos gledao, a i pusticu da prodje malo vremena, tek da se ne bih previse bavio poredjenjima. Sad na redu Californication... Zahvaljujem forumasima sto pomenuse Crime Story, ja sam kao klinac snimio spicu na VHS i onda je pustao do iznemoglosti. Odoh sad na jutjub da vidim ima li je tamo.Edit: ima cool.gif

Edited by Kampokei
Link to comment
Dok mi brzinom svetlosti odgovarate za The Shield
:lol: Covece, koliko ti serija pogledas u npr. mesec dana? Meni The Wire stoji vec 100 godina na hardu i nikako da krenem, a imam i jedno tonu filmova i nista...
Link to comment
Zna li neko kada izlaze dvdovi sedme sezone?
Imas na torentima, vredi gledati, ako ti treba prevod ima i toga.. Odlicna serija, (ne)ocekivan kraj... Ako mozes da izdrzis zvanicni DVD svaka ti cast :)Meni se The Wire 1 sezona vuce kao prebijena macka...Jel neko gledao MAD MEN... jel vredi skidati? ZNam da su dobili tonu nagrada, zanimaju me licni utisci :) Edited by Milosh76
Link to comment
:lol: Covece, koliko ti serija pogledas u npr. mesec dana? Meni The Wire stoji vec 100 godina na hardu i nikako da krenem, a imam i jedno tonu filmova i nista...
Ne toliko...treba imati na umu da su mnoge od ovih serija o kojima pričamo krenule da se emituju pre 3-8 godina, a da neki nemaju ADSL tek od pre par meseci ^_^Filmove više skoro i ne gledam, nema se šta u njima videti. A The Wire mi je baš legao pošto sam bio vezan za kuću skoro ceo januar :)
Imas na torentima, vredi gledati, ako ti treba prevod ima i toga.. Odlicna serija, (ne)ocekivan kraj... Ako mozes da izdrzis zvanicni DVD svaka ti cast :)Meni se The Wire 1 sezona vuce kao prebijena macka...Jel neko gledao MAD MEN... jel vredi skidati? ZNam da su dobili tonu nagrada, zanimaju me licni utisci :)
Ma ima na newsu svega, nije problem, mogu to sve da poskidam za manje od pola dana, ali mi je bezveze da gledam DSR 4:3 gde se jedva šta razabire...ipak treba dostojno ispratiti pokret svake dlačice Vika Mekija :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...