Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Rani favorit za promašaj godine. :fantom: Jeza me hvata čim zamislim američku verziju Mućki... nije toliko bitna kulturna razlika koliko vremenska. Kakvog smisla ima ona socijala atmosfera i hustler zapleti leta gospodnjeg 2012.?
Možda će da bude retro, kao The Thing 2011?
Link to comment
Rani favorit za promašaj godine. :fantom: Jeza me hvata čim zamislim američku verziju Mućki... nije toliko bitna kulturna razlika koliko vremenska. Kakvog smisla ima ona socijala atmosfera i hustler zapleti leta gospodnjeg 2012.?
Nemoj tako, Ameri će to osavremeniti, i staviti u kontekst svetske krize. Tu mi ponestaje mašte :lol: :D :lol:
Link to comment
Lrde zlikovče, brišeš torrente čim odgledaš epizodu? For shaaame.
Neće faliti moji seedovi EZTV-u i btjunkieu, a ovi sportski sajtovi su surovi, su-ro-vi sa ratio requirements. :(
Link to comment

The show could see U.S. versions of Del Boy, Rodney and Uncle Albert using expressions such as 'tool' instead of plonker and 'awesome' instead of lovely jubbly.

Link to comment

Zlikovci skinuli sa SBB on demand how not to live your life, pre nwgo sto sam odgledao poslednju sezonu. Sada morambda je kupujem na netu. A ima dosta dobrih fazonaбај тапаток

Link to comment

Good Wife - lagano najbolja epizoda ove sezone, i jedna od najboljih uopste u seriji do sada. Nadam se da ce nastaviti u istom stilu.

Link to comment

Cekajte, je l' su danas, tj. juce, tj.nocas oni to reprizirali onaj pilot sto je isao pre mesec dana? Ja se ceo dan pitam sto bre nema torrenta za luck nigde. Izgleda da je to majku mu :D

Link to comment
Good Wife - lagano najbolja epizoda ove sezone, i jedna od najboljih uopste u seriji do sada. Nadam se da ce nastaviti u istom stilu.
+1A još sam se premišljala da li uopšte da nastavim sa gledanjem ove serije. Bukvalno nisam trepnula i kad se završilo, rekoh, pa zar je trajalo 45 minuta. Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...