Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

:isuse: ma znao sam, tačno sam znao - cela epizoda mi je mirisala na njega, ali sam to pripisao umoru i mračnom raspoloženju. ode u kantu, a kad se završi (ako ikad), onda ću pročitati pisanije ovde pa tek onda pogledati, ako me bude inspirisalo.
Link to comment

Alkatraz me odmah podsetio na seriju 4400, ljudi su nestali, pa se u svakoj epizodi pojavi po neki, postoji supertajna vladina organizacija koja ih čeka, ne znamo zašto, i onda to meni, lagano, počinje da ide na živce. Mada, ove dve sam odgledala i još uvek nisam došla do toga da počinjem da premotavam unapred.Najviše mi je zasmetalo što

obojica zatvorenika se super snalaze u modernom San Francisku, nisu se uzbudili zbog kulturno-tehnološkog šoka, navodno ništa ne znaju, a onaj prvi bez problema dolazi do kuće čoveka koga ne poznaje, i zna gde mu je sef i šta je u istom. Dobro, to je možda sublimirana indoktrinacija (kao u Lostu na Hidra ostrvu)

Link to comment

odgledah Alcatraz sinoc ipak... i tacno nisam siguran da li cu da nastavim. kao prvo, uzasan izbor glumaca. ova glavna je propast sveta. ali ajde, da to covek i podnese, ali kada sam video da se Sam Neill sa svojih 60+ godina trkom ispe na najveci zgradu u SF i okolini, i uopste se i ne zadise, e tada mi je tacno pripalo mukagovno. tacno sam znao da ce biti govno, cim sam ga ja cekao... jebeno govno!

Link to comment
znaci, da ne gledama bas sam se ponadala
Možeš da pogledaš,bar ove prve dve, neće te ubiti, ali je sve to prilično osrednje i to u dnu skale osrednjosti.
Link to comment

ma da, mozda i uzmem, sta me kostazanemarila sam justified, nemam opravdanja. sad namjeravam da zurno gledam pa da se ukljucim u 3. sezonu.

Edited by morgana
Link to comment

Čitam danas da je Rob Lou izazvao pravu medijsku buru pošto je objavio da se povlači neki igrač iz američkog handegga, a to nigde drugde nije moglo da se pročita. Igrač se zove Payton Manning, a danas se pojavilo milion analiza da li se Lou zeza i da li je moguće da ima neki insajd info. Kao, to je igrač kluba iz Indijane, a on igra u Parks and Rec, koji se dešava u gradiću u Indijani. Jebote :lol:I sabio je novi Modern Family. Ništa lepše od super epizode pre posla. A ponovo se pojavljuje Tobias Fünke. :Hail:

Edited by Lrd
Link to comment

Prijatno sam iznenadjen osmom sezonom Officea bez Steve Carella. Bio sam ubedjen da bez njega nece biti isto, ali su izgleda razradili ostale likove do nivoa da mogu da nose seriju.

Link to comment

odgledao prve 2 alcatraza. pre svega zelim da izjavim sledece:kakve sise ima glavna junakinja :Hail::Hail::wub::Hail::wub: izlivene™!u ostalim vestima. moze to mnogo bolje. ocigledno je da ce celu pricu upetljati u govna do guse. nadam se samo da opet sve nije vincentov san :lol: .

Link to comment
odgledao prve 2 alcatraza. pre svega zelim da izjavim sledece:kakve sise ima glavna junakinja :Hail::Hail::wub::Hail::wub: izlivene™!
A nee, sad moram da gledam i drugu epizodu. 'Ajde, držim te za reč.
Link to comment
odgledao prve 2 alcatraza. pre svega zelim da izjavim sledece:kakve sise ima glavna junakinja :Hail::Hail::wub::Hail::wub: izlivene™!u ostalim vestima. moze to mnogo bolje. ocigledno je da ce celu pricu upetljati u govna do guse. nadam se samo da opet sve nije vincentov san :lol: .
aman de si bre to video? Odgledah doduše samo prvu epizodu i tu je samo u glavu snimaju angry.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...