Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Inače. Da li je neko možda, eventualno, kojim slučajem pijan ili drogiran gledao novi Hawaii Five-0? Gleda mi se Grejs Park, ali mi ovo potpuno smrdi i ne gleda mi se ni za živu glavu, mada vidim da je relativno dobro ocenjen na IMDB-u, a i ljudi je nešto ne pljuju. Ne znam da li je to zato što niko ne gleda ili zato što je možda gledljiva...

Link to comment

Ona ti se svidza? Nista onda -_- Ma, da je film u pitanju i da se ne snima na Havajima, glavni glumac bi bio Statam. Taj tip akcije.Plus sto mene izludjuje onaj glavati Skot Kan.

Link to comment
Ona ti se svidza? Nista onda -_- Ma, da je film u pitanju i da se ne snima na Havajima, glavni glumac bi bio Statam. Taj tip akcije.Plus sto mene izludjuje onaj glavati Skot Kan.
Jebi ga, nisam spreman još na takve žrtve, hvala na pomoći. Možda neki drugi put...
Link to comment
Inače. Da li je neko možda, eventualno, kojim slučajem pijan ili drogiran gledao novi Hawaii Five-0?
nisam nasao jos tako dobar shit da me navede da pogledam to... ali ako imas neki paketic koji te svog izludi, a ti prosledi :D
Link to comment

Ja samo da potpišem 99% od ovoga što Glas Razuman kaže. Ne mislim da je Galactica imala problem sa castingom i ne mi je smetala Starabakica, jednostavno je priča katastrofalno i bezidejno razvijana doneopisivo imbecilnog finalnog raspleta.A Firefly mi je bio sranje, banujte i mene. Saber Rider and the Star Sheriffs FTW <_<

Link to comment

Jebote, gde ste bili pre 3-4 godine, dok sam delio lekcije nerazumnom plebsu da fokus na "bogove" i "Atinino koplje koje pokazuje u kom je pravcu Zemlja" :lol: (mislim, alo raspored planeta, sazvežđa, galaksija, pravac usmerenja koplja na planeti koja se rotira :lol: i u krajnjoj liniji preciznost putanje na koju ukazuje koplje...???), te odvratna starbakuška njuška prosto nisu nešto što zaslužuje bilo šta što u sebi ima prefiks SF...

Link to comment

Ne primećujem nešto da su banovane ove gore individue koje se usudjuju da pričaju onakve stvari... <_<

Jebote, gde ste bili pre 3-4 godine, dok sam delio lekcije nerazumnom plebsu da fokus na "bogove" i "Atinino koplje koje pokazuje u kom je pravcu Zemlja" (mislim, alo raspored planeta, sazvežđa, galaksija, pravac usmerenja koplja na planeti koja se rotira i u krajnjoj liniji preciznost putanje na koju ukazuje koplje...???), te odvratna starbakuška njuška prosto nisu nešto što zaslužuje bilo šta što u sebi ima prefiks SF...
A podseti nas onda šta si navodio kao dobre SF serije, molim. Sačekaću da pojačaš svoj kredibilitet.
Link to comment
Evo i ja se priključujem čekanju na odgovor. Ali ne zbog jačanja kredibiliteta nego zbog preporuka :)
Evo, ja ću da ti prenesem da gledaš Babylon 5 i Stargate Universe. :isuse: To je pravi SF i military SF.
Link to comment
Evo, ja ću da ti prenesem da gledaš Babylon 5 i Stargate Universe. :isuse: To je pravi SF i military SF.
Babylon 5 ko ne gleda a smatra se ljubiteljem SF-a, neka se ubije. A Stargate Universe je baš prava mera za BSG, otprilike je serija nakon sjajnog početka srozana upravo na taj nivo, ili malo ispod toga (u stvari, srozana je daleko ispod u poslednjim sezonama, ali ako uzmemo i prve dve sezone, onda je prosek tu negde sa SGU). Popkorn SF.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...