Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ha, jeftini pokusaji da se ukalja moj lik i djelo! Ja sam jedan od onih sto misle da je Deadwood medju 10 najboljih serija ikad. A vjerovatno i medju 5.

Link to comment
Serija nije baš toliko negledljiva (osim na momente, usled očajne glume i enormno patetičnih, providnih i jako loše režiranih scena). Pri tom, "hteo sam da vidim šta će da bude na kraju".
Mda, ja sam procitao sinopsis trece i cetvrte sezone na vikipediji i zakljucio da sam se izvukao na vreme. ^_^
Link to comment
Ha, jeftini pokusaji da se ukalja moj lik i djelo! Ja sam jedan od onih sto misle da je Deadwood medju 10 najboljih serija ikad. A vjerovatno i medju 5.
Neki jeres ti pamtim, samo ne mogu da se setim koji. :D
Link to comment
220px-KaraThrace.jpgcaptainleeadama1.jpgroslin.jpeg250px-Dualla_Season_3.jpgcally2.jpgOne silne kaprike i ta čuda nema šanse da gledam.
Ko mrzi Katie Suck-Off, taj mrzi i SF. Galaktika je podosta usrana, ali je cela ta mitologija klasik SF-a, koji je posle ove nove verzije postao unapređen. Mini-serija i prve dve sezone su potpuno remek-delo. Naročito je užas meni što sam posle Galaktike rešio da dovršim SGU. :isuse: Leb ti jebem...
Sve u svemu, još jedno ScFi razočarenje posle Firefly-a.
MOLIM!?!?Je l' ima ovaj forum moderatora?! 1690.gif
Link to comment
A nije da ne volim, nego sam očekivao valjda previše. Takođe ne toliko loše koliko ne nešto posebno kvalitetno. :DValjda sam serije uvek pažljivo birao i uglavnom bio prezadovoljan viđenim, pa čim nešto nije top top, razočaram se.
Pa Firefly jeste kvalitetan i jeste top top, samo ne na način na koji smo navikli. Meni su se pri svakom novom gledanju otkrivale nove i nove dimenzije serije. Prvi put mi je bilo malo kruto, a posle sam se oduševljavao. A i Serenity je jebeni vrh!
Link to comment
Pa Firefly jeste kvalitetan i jeste top top, samo ne na način na koji smo navikli.
Možda na koji si ti navikao. :DJa sam do nje došao preko imdb-a, videvši da od svih scfi serija ima najbolju ocenu, 9.2 valjda, mrzi me da proveravam. Ja bi joj dao 8, 8,5, ne bi joj dao 9.2 ni u snu jbg, to je mala razlika koja deli dobre serije od kultnih. Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Firefly moze da ti se ne svidja, naravno, to each his own, ali ne znam postoji li serija koja vise zasluzuje taj, doduse izlizani epitet 'kultna' od Firefly.

Link to comment
Neki jeres ti pamtim, samo ne mogu da se setim koji. :D
nervira ga 13! angry.gif zavrseno prva sezona Hell on Wheels... i kao po obicaju, pravimo serije za dokone domacice koncept je odneo jos jednu pobedu nad potencijalno izvrsnom serijom :(
Link to comment
Možda na koji si ti navikao. :DJa sam do nje došao preko imdb-a, videvši da od svih scfi serija ima najbolju ocenu, 9.2 valjda, mrzi me da proveravam. Ja bi joj dao 8, 8,5, ne bi joj dao 9.2 ni u snu jbg, to je mala razlika koja deli dobre serije od kultnih.
Izvini, GRN, a koje bi ti serije ocenio sa više od 9?Koliko je, objektivno, BSG slab, toliko Firefly razbija (možda samo zato što nije imao priliku da se pod slavom uruši)Mada, sada kada gledam i sam TNG, smešno je ponekad, i tužno. Shvati čovek da to oduševljenje i taj mindset neće nikada više imati.Sada me vesele i crnogorske serije.
Link to comment
Izvini, GRN, a koje bi ti serije ocenio sa više od 9?
Six Feet Under, Sopranosi, Deadwood, Rim, Breaking Bad, neke su tu na granici (dexter, boardwalk empire, kojima je mesto ipak malo ispod navedenih), ne bih da nabrajam komedije.Jednostavno poredeći gledalački doživljaj, meni barem, firefly ne može da prismrdi ni jednoj pomenutoj. Što opet ne znači da mi nije bilo zanimljivo da je gledam, jednostavno nije mi vrhunska serija, samo dobra.
Link to comment

Reportovan si po vise osnova :mad:Salunastranu, meni, recimo Dexter ne samo da nije vrhunska, vec mi je samo na momente solidna, a dosta cesce prosto losha serija. Ne volim ni Sopranose, ni 6ft Under me nije odusevila, ali Dexter mi je ponekad djelovao kao autenticno losha serija.

Link to comment

@Glas RazumaN:Ah, kompletno suprotan ukus. :D Ok, neke stvari su mi jasne. ;) No, pogrešno sam se izrazio. Koje bi ti SF serije ocenio sa više od 9.Kopam po diskovima i, pravo da ti kažem, jedva da ima nešto, a da nije anime. što bi zaradilo poštenu devetku. Slabo...

Edited by Vapad
Link to comment
Možda na koji si ti navikao. :DJa sam do nje došao preko imdb-a, videvši da od svih scfi serija ima najbolju ocenu, 9.2 valjda, mrzi me da proveravam. Ja bi joj dao 8, 8,5, ne bi joj dao 9.2 ni u snu jbg, to je mala razlika koja deli dobre serije od kultnih.
Углавном ти је Гервасијус рекао све, па да се не понављам. Немам ништа против да се теби не свиђа Фајерфлај, али ако та серија нешто јесте, онда је култна. Почео да ме прогања Крајчек иначе. Прво у Supernatural, па онда сад и у Once upon a time. О_о
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...