Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Modern Family bi bio stvarno super da nema one porodice homoseksualaca i njihove cerke i Julie Bowen. Pa i goofy otac/muz veoma cesto zna da bude over the top. Jedina serija u kojoj su sisata manekenka i djeca zanimljiviji likovi od ostalih. Ovako, vec pred kraj prve sezone postala ista kao svaki drugi moguci sitcom sa jebenim disfunkcionalnim porodicama.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Modern Family bi bio stvarno super da nema one porodice homoseksualaca i njihove cerke i Julie Bowen. Pa i goofy otac/muz veoma cesto zna da bude over the top. Jedina serija u kojoj su sisata manekenka i djeca zanimljiviji likovi od ostalih. Ovako, vec pred kraj prve sezone postala ista kao svaki drugi moguci sitcom sa jebenim disfunkcionalnim porodicama.
Čekaj, pa sve si omašio. Gejevi su hilariozni i dodaju ljudskost, doduše, njihova ćerka ne igra nikakvu ulogu, Džuli je lokalni psihopata koji dodaje na zapletu, a Fil je najbolji lik u seriji. :lol:
Link to comment

Meni su oni uzasno dosadni. Gejevi i Julie, mislim. Tipicni dosadni usiljeni likovi zbog kojih inace ne podnosim takve serije. Fil kako kad, zna da bude duhovit, ali i on je cesto veoma usiljen i previse goofy.

Link to comment

@tonista ti to znaci, da bi s njima pio kafu ili nesto drugo?nista ja ne razumem tu komunikaciju smajlijima.a cucebuce su prave, ima negde ona prica da je agentica terala da ih smanji kad je dosla u americku zemlju.meni fil najveci vub, ali ce i mali luk da izraste u savrsenog zivotnog partnera.nego, jel se neko okusao sa ovim novitetom, the firm?

Edited by luba
Link to comment
Meni su oni uzasno dosadni. Gejevi i Julie, mislim. Tipicni dosadni usiljeni likovi zbog kojih inace ne podnosim takve serije. Fil kako kad, zna da bude duhovit, ali i on je cesto veoma usiljen i previse goofy.
Probaj da gledaš Džuli kao ženu psihopatkinju, znaš model sigurno. :) Da nema nje, serija bi bila lošija. A gejevi su topli duhoviti, ali flambojantni™ i kolorativni™. Uporedi ih samo sa bilo kojim gej likovima iz bilo koje druge serije.
Link to comment
nego, jel se neko okusao sa ovim novitetom, the firm?
Ja nisam, ali čekam tvoj sud. :fantom: (ovo sam teo da kažem da mirno pijem kafu i ne moram ništa da isprobavam od serija jer ćeš to ti, ne znam da li smajli tome služi doduše)
Link to comment
Ja nisam, ali čekam tvoj sud. :fantom: (ovo sam teo da kažem da mirno pijem kafu i ne moram ništa da isprobavam od serija jer ćeš to ti, ne znam da li smajli tome služi doduše)
bome, ces da sacekas, na zalost i moju i tvoju. mora da se ispostuje sve sto je propusteno u proteklih mesec dana. a i moram taj homlend da zavrsim, da vidim koliko sam bila u pravu kad sam ga disovala na pocetku. a i da skupim vremena da ti objasnim da nisi u pravu za black mirror.
snjom kavu snjim pivo :fantom:
to sam i mislila. a gloriju bi vodio na sladzu, jel da?
Link to comment
ma dojaja je modern femili.nego, pitanje svih pitanja, jersu glorijine sise organic?
cccc pa pobogu ... dozvoli da ti skorasnji postovalac lika i dela sofije vergare objasni. jesu! nadji negde njenu reklamu za pepsi koju je uradila sa 17 godina pa ces videti :). takodje bih preporucio i serial workouts with sofia vergara na youtube :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...