Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

tek sad pocela da gledam the office, americki.sjajna serija.
ipak oridjinalle je neuporedivo nemoguc... a ovo je dobro jer ima mnogo vise epizoda.edit: ja gledim sad ovo aktuelno gde se pojavio zemski jack bauer. Edited by mokuci
Link to comment
Kad će četvrta sezona Dextera?
Jesen 2009. Verovatno Oktobar ili Novembar. Kad smo vec kod dextera... juce sam slucajno na netu nabasao na vest da su se Dexter (Michael C. Hall) i Debra (Jennifer Carpenter) vencali za novu godinu. :huh: creepy.
Link to comment
Jesen 2009. Verovatno Oktobar ili Novembar. Kad smo vec kod dextera... juce sam slucajno na netu nabasao na vest da su se Dexter (Michael C. Hall) i Debra (Jennifer Carpenter) vencali za novu godinu. :huh: creepy.
Of course it's creepy - look at her tits, for Christ's sake... :wicked:
Link to comment

HRT 2 od sutra (tj. od danas) počinje s prikazivanjem prve sezone serije Mad Men - o kojoj tek znam da je za nju "odgovoran" Matthew Weiner, producent i scenarist Obitelji Soprano, a i da je pokupila mnoge nagrade i pohvale kritike i publike. Serija ide ponedjeljkom u 22:45Više;http://www.imdb.com/title/tt0804503/Ah, da. Na tv Nova u 21:40 također prva epizoda Kašmir mafije (Cashmere mafia), rekla bih, još 1 Sex & city hibrid, bar na prvu loptu... Opstala tek 1 sezona, koliko znam.

Edited by Eidyia
Link to comment

Odgledah celu seriju the Shield-a moguci spojleriPoceo sam da gledam seriju i tema se sama po sebi zapetljavala.

Barem sto se tice ubistva policajca

i odnosa u "udarnom timu". Zavrsi se I serijal nekako, bilo je tu jos nekih nedoumica ali pocele su price o "money train"-u i tako dodje IV serijal gde celo vreme sede na dve stolice izmedju Armenijaca (koje celo vreme pokusavaju da uglave da se nalazi negde na Balkanu :o ) i lokalnih bandi (Meksikanaca, Crnaca i Latinaca). I sve vreme imas neki utisak da ce da se izvuku. E onda dolazi V serijal glavni "negativac" Forest Whitaker koji pokusava da ih "srusi" i to za ubistvo policajca koje se desilo u I sezoni. I sto je najgore uspeva. Ne na nacin koji je on hteo ali dovoljno da se "udarni tim" okrene jedan protiv drugog.

U trenutku kada Sejn Ubija Lema - tu se zavrsava moja iluzija da ce "sve dobro da se zavrsi".

Jednostavno propala je glavna stvar "there is no I in TIM". Jedan od glavnih krivaca (iz moje tacke gledista) je Sejnova zena Mara koja je sve to zeznula/preokrenula i pocela da "prica" Sejnu kako je vreme da misli na porodicu.Sve u svemu u preostale 2 sezone (VI i VII) to je neko igranje izmedju dve vatre sto sa zakonom, sto van njega uglavnom Svaki potez koji je Sejn povlacio za sobom urusavao je nadu da ce izvuci i gurao ih sve dublje u sra*e. Vik je pokusavao svim silama da uradi sta je mogao. I kad kazem svim silama onda to i stvarno mislim. U nekim trenucima kao da sam gledao Dzek Baurea iz 24ke. Elem serija se zavrsava totalnim ocajem, Sej prvo pokusava da ubije Vika i Ronija, kako ne uspeva,

ubija sebe odvalceci za sobom zenu i dete.

Vik ostaje bez porodice koja bukvalno bezi od njega kada saznaje sta je sve radio, izdaje Ronija (jedinog normalnog u "udarnom timu") praveci nagodbu o imunitetu za "sve sto je radio u proslosti" sa nekim "imigracionim*", koje, kada saznaje za sta mu je dalo pomilovanje odlucuje da ga strpa u kancelariju od 9-5 da kuca 10 strana izvestaja o desavanjima lokalnih bandi. U narednih tri godine!Sve u svemu - odlican serija i za preporuku!theshield.jpg*Imagricaono - I.C.E. /Immigration and Customs Enforcement/nesto kao FBI

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Kakva je serija "OZ"? Citao sam da je nesto o zivotu u zatvoru i da je kao dobra ali ne znam da li i toliko dobra da zbog nje unistavam ratio na tvtorrents-u...

Link to comment
theshield.jpg*Imagricaono - I.C.E. /Immigration and Customs Enforcement/nesto kao FBI
nisam bas neki ljubitelj serija ali ovu sam se trudio da ne propustim. provalio sam je sasvim slucajno kad je glavni baja bio gost kod henri rolinsa. inace gostovao je emisiji u kojoj su svirali dino jr.
Link to comment
U nedelju startuje nova serija, The United States of Tara :yawn2: Ja bih umro od dosade 99,9X%, ali pošto kapiram da se mnogi lože na samog idejodavača, evo malo detalja...Inače, radi se o komediji :s_d:
odgledala pilot, manje vise sto je spilberg, ali za sve koji su se lozili na juno, ovo je istih ruku delo.malo sumanuto, ali zabavno, ne znam u sta ce dalje da se pretvori. iznenadjenje je sto je dosta "otkaceno", to mi nekako ne ide uz spilberga.
meni deluje ok - odgledao taj pilot juce u vozu
lie to me deluje kul, prvenstveno zbog tima rota. ona zenska sto radi s njim mi malo bezveznjikava, ali je lepa.ima i neka sila novih sitkoma, ali mi nijedan nije zadelovao preterano zanimljivo. Edited by luba
Link to comment
Kakva je serija "OZ"? Citao sam da je nesto o zivotu u zatvoru i da je kao dobra ali ne znam da li i toliko dobra da zbog nje unistavam ratio na tvtorrents-u...
Fantastična. Posebno nakon što se odgleda The Wire.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...