Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Definitivno se moram naterati da nastavim Louie-a...fantastičan mi je lik ovako, i stand up mu je vrhunski, ali seriju sam zabatalio posle 4-5 epizoda. Nešto mi tada i nije baš 100% legla, delovalo mi malčice previše depresivno za 1 humorističku seriju.
obavezno nastavi, ali nikako ne ocekuj humoristicku seriju. pogotovo od genijalne druge sezone.
Link to comment

Louie je humoristicka serija ali i mnogo vise od toga. Definitivno se razlikuje od svega drugog u ponudi, i jeste malo depresivno kao i citam CK-ov humor, ali je istina i meni je genijalno, posebno druga sezona. Mada sam iz prve par epizoda gledao po 4-5 puta, kao na primer s01e05, uglavnom prodajući seriju drugima, i uvek bi me opet nasmejala.

Link to comment

@Calavera: Šta, čekaj, zar su stvarno otkazali Community? :unsure:Onda bih mogao i da počnem da gledam. Kao Sopranos, Wire, i Arrested Development, volim da unapred znam koliko sezona ima, tj. u šta se upuštam :)A neke epizode Parks & Rec sam stavio na torrent queue još odavno, pa zaboravio. Sad ću da vidim na šta toliko balavite...

Link to comment
Louie je humoristicka serija ali i mnogo vise od toga. Definitivno se razlikuje od svega drugog u ponudi, i jeste malo depresivno kao i citam CK-ov humor, ali je istina i meni je genijalno, posebno druga sezona. Mada sam iz prve par epizoda gledao po 4-5 puta, kao na primer s01e05, uglavnom prodajući seriju drugima, i uvek bi me opet nasmejala.
Druga sezona me je toliko smorila i skenjala da je to neverovatno.Toliko je depresivna da ja nemam reci.Prva je bila odlicna.
Link to comment
Parks & Rec - pocni od druge sezone.
Tačnije, počni od prve, pa ako te ne radi, pređi na drugu. Prva ima samo šest epizoda, a nije loše za uvod, mada su likovi malo prepravljeni od druge sezone.
Druga sezona me je toliko smorila i skenjala da je to neverovatno.Toliko je depresivna da ja nemam reci.Prva je bila odlicna.
Pa sad...U isto vreme je i hevi, ali je i užasno smešna. Obrađuje neke zajebane teme, ali ima smejanja i smejanja i neverovatno je draga, kao na primer kada ide u Avganistan da zabavlja trupe. Louis C.K. ima tu plemenitu veštinu da se smeje sebi i da se ni malo ne štedi.
Link to comment

samo da kazem da sam se zrtvovala i odgledala sve sem finala teranove.neverovatno je da ne postoji ni jedna jedina stvar koju nisu zasrali i zajebali. i vrhunski smor, kategorija "pametna tv deca".moram i finale da odgledam, ali mi sve vreme u glavi cime da se cistim, a zabranjeno mi jos uvek da ponovo gledam lost.

Link to comment

nisam nasla adekvatnije mesto za ovu informaciju, al' reko' - mozda ce nekog zanimati...dakle, mini serijal o dostojevskom, isao prosle godine na ruskoj TV, kazu dobar, u konkurenciji za najbolji serijal prosle godine u rusiji /a koliko pratim, imaju sasvim solidne serije, pogotovo te "grandiozno-istorijskog" tipa ;-)/http://ruskino.ru/itogi/orel/2011eto ih....http://video.yandex.ru/#search?text=%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9&where=all&filmId=22536382-09-12

Link to comment
samo da kazem da sam se zrtvovala i odgledala sve sem finala teranove.neverovatno je da ne postoji ni jedna jedina stvar koju nisu zasrali i zajebali. i vrhunski smor, kategorija "pametna tv deca".moram i finale da odgledam, ali mi sve vreme u glavi cime da se cistim, a zabranjeno mi jos uvek da ponovo gledam lost.
I ja sam odgledala terra novu, ali sam bila rešila da javno ne objavljujem tu sramotu, ali sad kad si već spomenula :DJedino je ta poslednja epizoda ličila ne nešto. Edited by Arkadija
Link to comment
Koji ti je zlotvor zabranio? Ne gledati Lost bar jednom nedeljno... to nije humano angry.gif
eto, cak i ti, hejter, razumes.pritom, jos uvek nisam odgledala sve sezone sa komentarima, sto je tek nedopustivo.
I ja sam odgledala terra novu, ali sam bila rešila da javno ne objavljujem tu sramotu, ali sad kad si već spomenula :DJedino je ta poslednja epizoda ličila ne nešto.
mozemo grupu za podrsku da osnujemo :lol:pripremam se veceras da skinem to sa vrata, pa da onda zavrsim onaj prokleti homeland koji mi se vuce, pa da dam sansu drugoj sezoni zombija i onda lepo da gledam engleze dok se ne istope boje. amerika ove godine debelo razocarala.ali terranova, to je zaista neverovatno. iako sam krenula sa stanovista "lost za radnicku klasu", cak je i to izgubilo smisao posle prvih 25 minuta. dijalozi ni da posluze za ucenje engleskog, svaka u zacetku mozda zanimljiva premisa nikad razradjena, nauka u sluzbi nicega, cgi zastrasujuce kao na balkanu pravljen, komandant tejlor samo ocekujem da se vrati svom pravom ja, keni rodzers izdanju, demokraticnost kroz koju rado dominira totalitarizam, vestacka united colors of benetton buducnost, pametna deca, oprastanje grehova, mislim, sedmo nebo je ideal porodicnog zivota za ovo. Edited by luba
Link to comment
u ostalim vestima, modern family nastavlja da dominira!
Modern Family :Hail:Walker se ponovo posipa pepelom i hailuje seriju koju je hejtovao, pa je poslušao PPP. :Hail::Hail: PPP izvor serijske mudrosti. :Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...