Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Свет се полако враћа у нормалу: устанем и напуним торент новим епизодама. Ускоро нови паркс енд рек. rave-1112.gif

Link to comment
Свет се полако враћа у нормалу: устанем и напуним торент новим епизодама. Ускоро нови паркс енд рек. rave-1112.gif
Uh, danas nam je divan dan, divan dan... parks&recreation, office, 30 rock, BBT i conan sa gervaisom. a sutra krece 10. sezona bill mahera.
Link to comment

Poslednji Parks and Rec pokazuje koliko je to najbolji sitkom na svetu i zašto. Pola epizode smejuljenje, ali drama sa ljudskim likovima sa kojima možeš da se identifikuješ, a onda u poslednjih pet minuta ludilo i plakanje i vrištanje od smeha. Nisam mogao da stanem sa smejanjem, pa sam morao da vraćam.Filadelfija je daleko najluđa i najporemećenija, ali je problem (ili "problem") što su tamo svi govna od ljudi i nekako zaslužuju sve loše što im se desi i teško možeš da se identifikuješ, a u P&R su svi ljudi. Evo, čim se setim kraja opet krećem naglas da se smejem, pa jebote :lol:

Link to comment
Poslednji Parks and Rec pokazuje koliko je to najbolji sitkom na svetu i zašto. Pola epizode smejuljenje, ali drama sa ljudskim likovima sa kojima možeš da se identifikuješ, a onda u poslednjih pet minuta ludilo i plakanje i vrištanje od smeha. Nisam mogao da stanem sa smejanjem, pa sam morao da vraćam.
Sinocna epizoda je razbila, najveci car je tronogi pitbull, kad ga tvoj avatar nosi po klizalistu a ovaj pisa na njega :lol: Ili kad onaj legendarni kosarkas pokusava da zakuca na ledu :Hail: Definitivno najbolji sitcom trenutno.
Link to comment

Zar ne mozemo samo istaci koliko smo srecni sto se Parks & Rec vratio, bez tih "najbolji sitcom" nadjebavanja? <_< Zar smo toliki neljudi!A nova epizoda je predvidljivo odlicna. :)

Link to comment
Sinocna epizoda je razbila, najveci car je tronogi pitbull, kad ga tvoj avatar nosi po klizalistu a ovaj pisa na njega Ili kad onaj legendarni kosarkas pokusava da zakuca na ledu Definitivno najbolji sitcom trenutno.
I to, i crveni tepih, i refren Glorije Estefan na repeat, i Benova stop motion animacija... :lol:
Zar ne mozemo samo istaci koliko smo srecni sto se Parks & Rec vratio, bez tih "najbolji sitcom" nadjebavanja? <_< Zar smo toliki neljudi!A nova epizoda je predvidljivo odlicna. :)
А što misliš da je nadjebavanje? Ne znam da postoji obračun serija, pa da se nešto sad napucavamo. Meni je Parks and Rec stvarno najbolji sitcom na televiziji, što ne znači da nema još vrhunskih, a pride i ne gledam sve sitkome. 'Ajde da se emituju trenutno Louie ili Philly pa da se nadgornjavamo, ali ovako nema smisla.
Link to comment
А što misliš da je nadjebavanje? Ne znam da postoji obračun serija, pa da se nešto sad napucavamo.
Pa jos ga nema, ali ako nastavite da tvrdite da je P&R najbolji sitkom... ^_^
Link to comment

Definitivno se moram naterati da nastavim Louie-a...fantastičan mi je lik ovako, i stand up mu je vrhunski, ali seriju sam zabatalio posle 4-5 epizoda. Nešto mi tada i nije baš 100% legla, delovalo mi malčice previše depresivno za 1 humorističku seriju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...