Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledala prvu epizodu Black Mirror. Kako je dobra scena kad PM radi "ono", a mi, gledaoci vidimo samo bezbrojna ljudska lica, koja su tako emocionalna, osećaj nelagode ostaje još dugo pošto se završi.
upravo odgledala, hvala svima na preporukama.odlična prva epizoda, nadam se da će i druge dve biti podjednako interesantne
Link to comment
Ne mirišem Hofmana, ali pošto sam HBO verujući, moraću da pogledam, ali tek večeras. Ako ti pogledaš ranije, javni kako je.
Meni deluje dobro za sada. Hofman igra krimosa koji petlja oko hipodroma, konja, trka i slicno. Tek ce da se zakuva. Deluje obecavajuce.
Link to comment
pa ja, recimo, odbijam da verujem da ce u buducnosti svi ljudi zeleti da u oko ugrade neki kamkorder koji ce snimati/pustati sva secanja koja ce opet panduri da kontrolisu i pregledaju, a da se ljudi pritom ne samo ne bune, nego ne razumeju izuzetno retke pojedince koji to ne zele da ugrade jer "to je bas super, a mozes da menjas i secanja"! mislim, ko bi od vas zaista na to pristao?
sta ce ljudi, tako im pisalo u scenariju.i sta kazete, boss vredi skidanja? meni ga jedna osoba, doduse vrlo podlozna odusevljenjima, kuje u zvezde. Edited by Aleksija
Link to comment
Meni deluje dobro za sada. Hofman igra krimosa koji petlja oko hipodroma, konja, trka i slicno. Tek ce da se zakuva. Deluje obecavajuce.
Pogledao sam i neću nastaviti. Nisam znao da je režirao Majkl Man, ali i da nisam to video na špici, dalo bi se provaliti u toku gledanja. Premisa je zanimljiva, ali meni Manov stil toliko ne leži da jednostavno ne mogu. Osim toga, nikakvog kriminala nema u prvoj epizodi. Ali, na kraju, u onom "gledaćete" vidi se da postoji neka borba za prevlast ili šta već. Što se tiče preporuka, moraće neko drugi, jer ja Mana stvarno ne mogu da podnesem, mada je ova prva epizoda podnošljiva.
Kad smo vec kod CHI kakav je ovaj Chicago Code?Odgledah epizodu na fox crime-u
Pa ti reci kakva je epizoda. :) Ako ti se gleda nešto sa pandurima, probaj Southland
Link to comment

Man je rezirao samo pilot epizodu, kao sto je Skorseze rezirao prvu epizodu Boardwalk empire, a posle preuzeli drugi reditelji. To je valjda neki novi trend u Holivudu.

Link to comment
Lights out je superduper, samo prekinut nazalost pre vremena.
kako? zasto? jesu li bar zavrsili prvu sezonu?poceo je juce kupovati i odgledao par epizoda, deluje kao dobra serija
Link to comment

Neke nove serije:Luck (HBO) - odgledao pilot jos pre 2-3 nedelje i izgleda obecavajuce, definitivno cu da je pratimAngry Boys (HBO) - pogledao sinoc prve 2 epizode i sta drugo reci nego :Hail: , jos bolje od Summer Heights HighNove sezone:Portlandia (IFC) - jedna od omiljenih serija, pocetak druge sezone fantastican, Andy Samberg guest starring, nadam se da ce da imaju jos dobrih gostiju(The Increasingly Poor Decisions of) Todd Margaret - nisam jos odgledao prvu epizodu druge sezone, ali ako je i malo kao pre sezona, bice sjajno

Link to comment
Portlandia (IFC) - jedna od omiljenih serija, pocetak druge sezone fantastican, Andy Samberg guest starring, nadam se da ce da imaju jos dobrih gostiju
Carevi :Hail:
Dugo niko nije pominjao Archera na ovom topiku, a za desetak dana kreću nove epizode krajem svake radne nedelje. Od Nove do sad sam ponovo odgledao prvih 26 epizoda, čisto da se podsetim, can't wait.
Nisam josh gledao Archera, ali planiram, ako nista zbog Aishe Tyler :wub: koja daje glas jednom od likova. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...