Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Averujem da sam ga i ja sinoć otkrio.
Pogledah josh 2 epizode - vrlo dobro. Mozda je na momente malo over the top, ali svejedno, super je lik, veoma duhovit. Ja zadovoljan nastavljam gledanje :)
Link to comment
i sve imaju jaku poruku, to im je i bio cilj, al nimalo vulgarnu ni simplifikovanu.nema ovde nerealnosti, ko god se zakaci za neki futuristicki detalj, gubi iz vida da su ovo ipak najpre price o ljudima - materijalu koji se dosledno opire tehnoloskom usavrsavanju :)
pa ne znam, meni ni najmanje to ne smeta, i uopste ne mislim da je odvec nerealno. eto, ko bi pre desetak godina verovao da cemo skoro svi imati mejlove sa kojekakvim privatnostima grupisane, i na izvolte.
nemam ja problem sa "realnoscu futuristickih detalja" nego upravo sa tim "ljudima" kojima charlie nikada ne daje dovoljno ljudskosti. sto bi mi ameri rekli, ne daje im dovoljno kreditsa.kao i u svim scenarijima koje je on radio, i ovde mi oci najvise bode ta njegova mizantropska pretpostavka da ce ljudi u buducnosti/krizi postati bezdusne zivotinje/roboti. mozda ni sa tim ne bih imao toliki problem da je bar reziser uspeo da mi to lepo uvali.i, ponavljam, ova mini-serija me je bas lepo mini-zabavila (narocito prva), ali su mi ovi detalji bas isli na pišu.
Link to comment
nemam ja problem sa "realnoscu futuristickih detalja" nego upravo sa tim "ljudima" kojima charlie nikada ne daje dovoljno ljudskosti. sto bi mi ameri rekli, ne daje im dovoljno kreditsa.kao i u svim scenarijima koje je on radio, i ovde mi oci najvise bode ta njegova mizantropska pretpostavka da ce ljudi u buducnosti/krizi postati bezdusne zivotinje/roboti. mozda ni sa tim ne bih imao toliki problem da je bar reziser uspeo da mi to lepo uvali.i, ponavljam, ova mini-serija me je bas lepo mini-zabavila (narocito prva), ali su mi ovi detalji bas isli na pišu.
ali, gde si ti to video? ja sam nasla samo jednu hiperbolu danasnjeg ustrojstva, gde radimo besmislene, repetitivne poslove, buljimo u televizore koji simuliraju realnost i ocajnicki zudimo za ljubavlju i izbavljenjem - ili bar malo lepog pogleda.sve tri epizode su prosto natopljene emocijama, samo ne onim banalnim i povrsinskim.
Link to comment
kao i u svim scenarijima koje je on radio, i ovde mi oci najvise bode ta njegova mizantropska pretpostavka da ce ljudi u buducnosti/krizi postati bezdusne zivotinje/roboti.
pa nisu ljudi mnogo drugojaciji u blek miroru nego inace. ne vidim ja tu uopste veliku promenu u ljudima.
Link to comment

Odgledala prvu epizodu Black Mirror. Kako je dobra scena kad PM radi "ono", a mi, gledaoci vidimo samo bezbrojna ljudska lica, koja su tako emocionalna, osećaj nelagode ostaje još dugo pošto se završi.

Link to comment

HBO doveo Dastina Hofmana, Nika Noltija i Denisa Farinu da igraju u seriji :Hail: LUCK (HBO, 29. SIJEČNJA)Radnja se vrti oko konjičkih utrka, prati vlasnike, džokeje, kockare, te razne tipove likova koji su vezani uz taj sport. Hoffman glumi čovjeka duboko upletenog u kladioničarske i ostale sumnjive poslove, koji u pilotu izlazi iz zatvora u kojem je proveo protekle četiri godine. Pilot režira veteran ovog posla, Michael Mann, redatelj filmova Posljednji Mohikanac, Vrućina, Probuđena savjest i Collateral te producent Avijatičara. Ujedno je izvršni producent projekta.Da li je neko gleadao pilot ove serije?

Link to comment
HBO doveo Dastina Hofmana, Nika Noltija i Denisa Farinu da igraju u seriji :Hail: LUCK (HBO, 29. SIJEČNJA)Radnja se vrti oko konjičkih utrka, prati vlasnike, džokeje, kockare, te razne tipove likova koji su vezani uz taj sport. Hoffman glumi čovjeka duboko upletenog u kladioničarske i ostale sumnjive poslove, koji u pilotu izlazi iz zatvora u kojem je proveo protekle četiri godine. Pilot režira veteran ovog posla, Michael Mann, redatelj filmova Posljednji Mohikanac, Vrućina, Probuđena savjest i Collateral te producent Avijatičara. Ujedno je izvršni producent projekta.Da li je neko gleadao pilot ove serije?
Ne mirišem Hofmana, ali pošto sam HBO verujući, moraću da pogledam, ali tek večeras. Ako ti pogledaš ranije, javni kako je.
Link to comment
ali, gde si ti to video? ja sam nasla samo jednu hiperbolu danasnjeg ustrojstva, gde radimo besmislene, repetitivne poslove, buljimo u televizore koji simuliraju realnost i ocajnicki zudimo za ljubavlju i izbavljenjem - ili bar malo lepog pogleda.
pa ja, recimo, odbijam da verujem da ce u buducnosti svi ljudi zeleti da u oko ugrade neki kamkorder koji ce snimati/pustati sva secanja koja ce opet panduri da kontrolisu i pregledaju, a da se ljudi pritom ne samo ne bune, nego ne razumeju izuzetno retke pojedince koji to ne zele da ugrade jer "to je bas super, a mozes da menjas i secanja"! mislim, ko bi od vas zaista na to pristao?a kada mi sama postavka skripi, onda ne mogu da sasvim uzivam ni u ostatku serije.nego, da li je iko pogledao seriju(?) Hacks? Pogledao sam pilot i zaista me zaintigiralo jerbo ne znam da li je u pitanju serija, mini-film (45 min), da li ce biti jos toga... A internet cuti. Edited by scab
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...