Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

sto, sta ti smeta? meni treca posebno dobra.
to zato sto si video da je ukijeva tvrdnja istinita: debeli mogu samo da rade kao cistacko osoblje, ostali imaju sanse da se probiju u korporaciji.
Link to comment
sto, sta ti smeta? meni treca posebno dobra.
mene vec druga epizoda izgubila. stajaznam, obe su mi prilicno banalne i na prvu dosta puta vidjenu/citanu loptu. kod trece konkretno me nije dobila ona osnovna neljudska pretpostavka...

da bi ljudi želeli da im ugrađuju neke čipove koji snimaju svaki sekund "sećanja", te da neko može da ga "ukrade" i čačka. potpuni kretenizam. a kada mi je glavna ideja nerealna, ni sve ostalo ne može da mi pije vodu...

Edited by scab
Link to comment
mene vec druga epizoda izgubila. stajaznam, obe su mi prilicno banalne i na prvu dosta puta vidjenu/citanu loptu. kod trece konkretno me nije dobila ona osnovna neljudska pretpostavka...

da bi ljudi želeli da im ugrađuju neke čipove koji snimaju svaki sekund "sećanja", te da neko može da ga "ukrade" i čačka. potpuni kretenizam. a kada mi je glavna ideja nerealna, ni sve ostalo ne može da mi pije vodu...

pa ne znam, meni ni najmanje to ne smeta, i uopste ne mislim da je odvec nerealno. eto, ko bi pre desetak godina verovao da cemo skoro svi imati mejlove sa kojekakvim privatnostima grupisane, i na izvolte.
Link to comment

isto. nit mi je nerealno, naprotiv, veoma je realno to sa secanjima i kradjama, ete vam fejsbuk, svacija secanja na izvolte na filmu ili fotki. a u drugoj mi je super sto je lepo ostao dosledan, no more heroes anymore, svako ce bulju prodati, posebice buntovnici protiv sistema, i sta da se lazemo. i bas je lepa ona ebi andjelina. jedino sto ne mogu da izbacim iz glave jebenu abu. sto je takodje super, jer gde ce bolja liftadzijska muzika za zaglupljivanje. (pomesah drugu i trecu, druga je za ukijevu teoriju.)

Link to comment

navato malocas na telki tru blad. neam ideju koja je to sezona, ovo mi je prvi put da sam pokusao da gledam. jebote, stvarno se to svidja ovdasnjoj vecini? meni izgleda jeftino u svakom smislu.

Link to comment

Pa jes jeftino, ali je u prvoj, i nesto manje u drugoj sezoni, djelovalo kao da je serija ekshli svjesna toga, i bila je zabavni neopterecujuci trash/soap opera. Kasnije je ostalo trash, ali su se soap opera momenti znacajno povecali i sto je najvaznije, postalo je dosadno. Dakle, kao Walking Dead.Ovo sto sad ide na Fox Life [pretpostavljam da si tu gledao] je treca sezona. Ja sam tu i batalio, pojma nemam kakva je cetvrta.Inace, uzeh da gledam Charlie Brooker's Screenwipe. Prilicno zabavno u prvoj epizodi :)

Link to comment
blek miror definitivno odlikuje ozbiljna odlicnost. vrlodobrost u najmanju ruku.
e stvarno jako dobro. prva je mozda najsnaznija, druga najdirljivija, treca najzivotnija.a sve ovo moze i da se obrne, kad malo bolje razmislim.i sve imaju jaku poruku, to im je i bio cilj, al nimalo vulgarnu ni simplifikovanu.nema ovde nerealnosti, ko god se zakaci za neki futuristicki detalj, gubi iz vida da su ovo ipak najpre price o ljudima - materijalu koji se dosledno opire tehnoloskom usavrsavanju :)
a u drugoj mi je super sto je lepo ostao dosledan, no more heroes anymore, svako ce bulju prodati, posebice buntovnici protiv sistema, i sta da se lazemo. i bas je lepa ona ebi andjelina. jedino sto ne mogu da izbacim iz glave jebenu abu. sto je takodje super, jer gde ce bolja liftadzijska muzika za zaglupljivanje.
ebi je divna, jedno od onih lica koje zelis dugo da gledas, bez obzira kog si pola.definitivna preporuka.
Link to comment
nema ovde nerealnosti, ko god se zakaci za neki futuristicki detalj, gubi iz vida da su ovo ipak najpre price o ljudima - materijalu koji se dosledno opire tehnoloskom usavrsavanju :)
:wub: sto volem kad neko sroci ono sta ja mislim :)(ok, nekad i pre negoli ja to pomislim) Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...