Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Završila se još jedna tragedija zvana Stargate Atlantis. Od sledećeg leta kreće nova, pod nazivom Stargate Universe.

After unlocking the mystery of the Stargate's ninth chevron, a team of explorers travels to an unmanned starship called the Destiny, launched by The Ancients at the height of their civilization as a grand experiment set in motion, but never completed.What starts as a simple reconnaissance turns into a never ending mission, as the Stargate Universe crew discovers the ship is unable to return to Earth, and they must now fend for themselves aboard the Destiny.The crew will travel to the far reaches of the universe, connecting with each of the previously launched Stargates, thus fulfilling the Destiny's original mission. Challenges will arise though as the ship comes into range of Stargates placed centuries ahead of the Destiny and the crew is unable to control the ship's navigational schedule. If someone is left behind, there is no way to go back for them, adding to the drama of encountering new races, enemies and adventures.
Duša boli što su od relativno gledljivog popcorn SF-a, kakav je bio Stargate SG-1 u prvih 8 sezona, napravili nešto što je ispod nivoa deteta predškolskog uzrasta, pa to pretočili i u nove serije :(
Link to comment
Nije nesto omiljena ali "vredi pogledati"IT Crowd ... Engleska serija tri serijalamada moram priznati da sam se iznenadio sto su uopste snimaju III serijal jer je i II bio prilicno razocaravajuciali opet moze da se gleda, kratko traje a sadrzi Britanski humor ...
Od srca ti hvala :lol: .Odgledao sam svih 18 epizoda maltene u cugu (jes' da su po 25 minuta, ali opet). Shale su uglavnom prizemne, ali rade radnju. Treca sezone jeste malo slabija, ali je sve u svemu jedna od boljih serija koje sam pogledao. Stvarno se ne secam komedije koja je uspela da me nasmeje.
Link to comment

Završio Entourage.. Ako se od ovoga ne napravi neka Ari Gold spin off mega-komedija, ništa nisu uradili. Toliko je serija dobra da narednim dvema nisam ni dao šansu. Sa Boston Legal izdržao 4 epizode i popizdeo zbog valijumske atmosfere i iritantnih zoomova, a Damages zbrisao posle prve. Not my cup..Gledao neko Chuck? Upravo skidam.

Link to comment

Huh, mogla sam ovo i na Termine, ali neka: večeras na HRT 2 počinje emitiranje Californication-a, pa koga zanima...(Prevedeno kao Kalifornikacija ^_^ )

Link to comment
4400 :wub:
tjah. pogledao 10tak epizoda. slicno heroesima, samo ozbiljnije [makar se trudi da bude] i zbog toga manje zabavno. nista posebno.
Link to comment
Od srca ti hvala :lol: .Odgledao sam svih 18 epizoda maltene u cugu (jes' da su po 25 minuta, ali opet). Shale su uglavnom prizemne, ali rade radnju. Treca sezone jeste malo slabija, ali je sve u svemu jedna od boljih serija koje sam pogledao. Stvarno se ne secam komedije koja je uspela da me nasmeje.
ne ne, III serijal je BOLjI od II, mene je II "malo" smorio.. III je sjajan pogotovo karikiranje fB-a :)
Link to comment

pocela osma sezona scrubsa. nisam siguran koliko vrijedi skidati, s obzirom da su sesta i sedma poprilicno loshe, ali eto, nadamo se povratku na staze stare slave

Link to comment

Odgledao pilot nove FOX-ove serije lie to me... onako, premisa je malo naivna. Mozda cu probati jos nekoliko epizoda zbog Tima Rotha. btw, bacio sam pogled na rejtinge za 2008/09... FOX je zivi ocaj i mislim da mu ova serija nece mnogo pomoci. Jedino nesto (osim NFL-a) od njih, sto je probilo granicu od 10M gledaoca je House, videcemo kako ce kotirati 24 kad pocne nova sezona. NBC je jos gori, posto mu je jedino nesto u top 20 Sunday Night Football. ABC ima domacice i Grey's anatomy u top 20 zajedno sa Dancing with the stars... pretpostavljam da ce i Lost uci kad pocne. Sve drugo je CBS. Totalni rastur po rejtinzima, cak je i ono sranje 11th Hour u top 20, sva 3 CSI-a, NCIS, Mentalist, 2 1/2 men, Without a trace, Cold case, Criminal minds... izvor

Link to comment
...što je najbolji dokaz da su rejtinzi qrac lipov.
Apsolutno. Cak sam negde procitao da je Nielsen rating (rajting metod koji se koristi u USofA), totalno neprimenjiv za danasnjo TiVo i internet doba, posto je nepromenjen od 80-tih godina proslog Milenijuma. Cenim da vecina ovih serija ljudi gledaju po defaultu, CSI, na primer. Moj utisak, naravno... i pomalo licnog iskustva. Edited by mandingo
Link to comment
  • 2 weeks later...

U nedelju startuje nova serija, The United States of Tara :yawn2: Ja bih umro od dosade 99,9X%, ali pošto kapiram da se mnogi lože na samog idejodavača, evo malo detalja...Inače, radi se o komediji :s_d: Based on an original idea from Steven Spielberg, "The United States of Tara" will revolve around an ordinary-seeming wife and mother of two teenage children (Collette), who also happens to suffer from dissociative identity (formerly multiple personality) disorder. The series will explore how a dysfunctional family, including Tara's working class husband, copes with her various personalities which include an aggressive male biker, a promiscuous teenage girl and Martha Stewart-like homemaker.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...