Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

HBO obnovio Enlightened, a Hung, Bored To Death i How To Make It In America ukinute.
angry.gif BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!3 sjajne serije koje sam sa zadovoljstvom gledao. Hung je malo popustio u zadnjoj sezoni, ali je sve u svemu odlican show, a Bored To Death je posle CYE najbolji 30 min show na HBO EVER! Stvarno ne znam koji im je kurac, sta ce da naprave da zamene ovo???
Link to comment
upravo hteo da pozelim to isto. bem ih u usta, nadah se da ce biti jedno 7 sezona Boreda
Vala bas. HTMIIA sam tek poceo da gledam, a znao sam da stoje lose, tako da me nije iznenadilo. Ali Bored to Death???
Link to comment

Ozbiljno, Bored to Death? Kakvi dušmani...i to baš bila super ova poslednja sezona, jedva sam čekao četvrtu. Definitivno beše jedna od najgotivnih serija u poslednje vreme. :(Poserem im se u usta svima, i natrpam petom!

Edited by bob loblaw
Link to comment

Vecinu nisam gledao, neke necu nikad ni probati. Good Wife je slabija nego ikad, a evo je medju 10, a Sunny posle ovakve sezone jedva uopste na listi. Ali makar je Justified visoko plasiran. No dobro, lista ko lista.

Link to comment
Fali Modern Family, a Parks and Rec treba da bude prvi, a ne drugi. A Louie suvo zlato (hvala na preporuci, zna se kome).
Parks and Rec je mnogo dobra serija, ali Louie je ipak ispred konkurencije, a Louis CK je stvar odneo na novi nivo. Već dugo pratim sve što napravi, uključujući i redovna radio gostovanja u nekoj emisiji, lik se komedijom bavi 30 godina i nije uvek bio smešan. Postao je tek kada se okomio na svoj život, i besmislenost života uopšte, kada je krenuo bez bilo kakve autocenzure da pljuje ženu, brak, decu, sebe, svoje telo, kada je počeo da koristi današnje tabue, rasu, pedofiliju, itd. Na njegov stendap prvo umreš od smeha, onda padneš u bedak jer tera da razmišljaš. Čovek je poptuni car.
Šta smo rekli o seriji "How I met your mother?"valja li to išta.. nemam FOX life da bih mogao da vidim o čemu se radi....
Serija ne valja ništa, i jako nije smešna. Klasični glupi sitkom sa ubačenim smehom, lošije od Friendsa, tek malo bolje od The big banga. Ali ako ti treba nešto za obimnu ispašu mozga, može prođe.
Link to comment

za ispašu čega....elem pogledao dve epizode (pilot + jednu) i za sad ... nemam neko mišljenje...

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...