Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nije loša ova pauza sa serijama, uspevam da pogledam neke starije serije koje nisam gledao do sada. Tako da se ništa ne baca. :)Jebem ti ovu navlaku na serije, malo mi nedostaju filmovi. Mislim da nisam pogledao film jedno 40 dana.

Link to comment
Jebem ti ovu navlaku na serije, malo mi nedostaju filmovi. Mislim da nisam pogledao film jedno 40 dana.
Ja nisam jedno godinu dana :DBarem.
Link to comment

Pogledao prve tri epizode Hell on Wheels... neko reče ranije Deadwood Lite - to je previše velikodušno. Ovo je plitko do bola, i pa i tako još loše odrađeno. Fascinira me kako su u tih par epizoda uspeli da ubudže sve moguće varijante borbe za manjinska prava... od oslobođenih robova, preko obespravljenih indijanaca, preko prava žena do Iraca katolika na protestantskom divljem zapadu, jebemtiživot :isuse:Pritom me nervira milion i jedna sitnica. Npr. kad snimaju nekog na konju, on cima-levo desno i poskakuje dok je konj u kadru, a onda kad ga zumiraju - nepomičan je 100%, kao da se konj van kadra ukupao u mestu. Pa onda oni Čejeni koji nad Engleskinjom vrše egzekuciju lukom i strelom, ej, kao Uruk-Hai nad Sean Beanom :isuse:Gledaću još tih par epizoda pošto mi je queued download, ali čisto sumnjam da ću dalje skidati.

zavrsavam carnivale... pa nemam nista.
Ja Carnivale ne mogu da prežalim kako je ispalo. Toliko je obećavala serija u startu, samo da bi je onda sasekli i skarabudžili :(
Link to comment

odgledao prvu sezonu modern family. mogu reci da se nisam pokajao sto nisam stao posle prvih par epizoda. recimo do sedme epizode serija je nista spec manje vise, ali onda krecu da objasnjavaju. manny rulez :lol::Hail: !i jel ima neko da nije blenuo u glorijine sise kad god je bila u kadru ? btw, neverovatno je kako svi sitcomi kradu teme jedni od drugih. slucajno prisluskivanje komsijskog baby voki tokija, dolazak jednog od roditelja u kamp prikolici, pravljenje frke (uvek supruga) oko porodicnog portreta itd ...

Link to comment
Ništa posebno. Mada, druga epizoda podseća na:
pogresan odgovor :Duz svu pretjeranost, meni je black mirror super. jedino sto mi je sam kraj 1. epizode

tj umjetnik i 1. veliko umjetnicko djelo 21. v, u kome svi ucestvujemo

suvisnost, a 2. bi bila bolja da je trajala krace.

Link to comment
odgledao prvu sezonu modern family. mogu reci da se nisam pokajao sto nisam stao posle prvih par epizoda. recimo do sedme epizode serija je nista spec manje vise, ali onda krecu da objasnjavaju. manny rulez :lol::Hail: !i jel ima neko da nije blenuo u glorijine sise kad god je bila u kadru ? btw, neverovatno je kako svi sitcomi kradu teme jedni od drugih. slucajno prisluskivanje komsijskog baby voki tokija, dolazak jednog od roditelja u kamp prikolici, pravljenje frke (uvek supruga) oko porodicnog portreta itd ...
Glorija je najbolja riba na svetu svih vremena ikad. :Hail: Nastavi da gledaš, sve je bolja serija. Odnosno, sve vreme drži kvalitet, a sve više se vezuješ za likove. Najbolji strejt sitkom na televiziji, nema šta.
pogresan odgovor :Duz svu pretjeranost, meni je black mirror super. jedino sto mi je sam kraj 1. epizode

tj umjetnik i 1. veliko umjetnicko djelo 21. v, u kome svi ucestvujemo

suvisnost, a 2. bi bila bolja da je trajala krace.

To sve i još neke stvari i stvarno je ništa posebno. Ne kažem da je loše, ko voli britanske vizuelne eskapade i artsi fartsi zajebancije, verujem da će uživati.
Link to comment

Prva epizoda druge sezone Shameless, kao i pilot House of Lies se pojavili na torrentima. Just sayin'.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Šta smo rekli o seriji "How I met your mother?"valja li to išta.. nemam FOX life da bih mogao da vidim o čemu se radi....

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...