Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

skinuo sam danas cele prve sezone Pushing Daisies and Damages, pa cu da vidim sta i kako s tim.V.Mars odgledah par epizoda kad se davala...
Jos jedna serija koju ne smes propustiti, a prakticno moze da se gleda iz sredine, svaka epizoda za sebe i uvek isti likovi. Dakle CRIMINAL MINDS, neces pogresiti.EDIT: kasno videh da si je vec gledao... :) Edited by Milosh76
Link to comment

Nije nesto omiljena ali "vredi pogledati"IT Crowd ... Engleska serija tri serijalamada moram priznati da sam se iznenadio sto su uopste snimaju III serijal jer je i II bio prilicno razocaravajuciali opet moze da se gleda, kratko traje a sadrzi Britanski humor ... .. sad gledam "time warp" dva totalno iritantna tipa (od koga je jedan "naucnik" na MIT-u a drugi je "profesor")sa "high-speed" kameromUsuštini, njih dvojca ništa pametno ne rade ... pozovu u goste neke ljude koji "znaju" nešto da rade i to snimaju, onda to puštaju gostima i namauglavnom od 20 minuta koliko traje emisija 10 minuta oni nešto "pričaju" o tome šta taj "gost" radi10 minuta gledamo te snimke ..e to je ... druga prica, stvarno ima fascinantnih prizora pocev od stvari koji se melju u "blenderu" do deformacije lica koje prima udarac preko sudara automobila ... to stvarno treba videti...naravno ima i gluposti ....ali kao sto rekoh to traje oko 10 min

Link to comment
Nije nesto omiljena ali "vredi pogledati"IT Crowd ...
gledao/gledam - ali osim povremeno/mestimicno, nisu mnogo smesni.prva sezona je definitivno bila mnogo bolja...elem, napakovao sam prvu sezonu Pushing Daisies na ipod, Damages na laptop - pa ce biti valjda ok :)
Link to comment
A jelima negde da se skidaju cele sezone preko rapida? Buraz ima predobar net u rumuniji pa brze skida preko rapida nego torenta.
...piemovano... Edited by Midnight
sklonjen link
Link to comment
:cry: odgledah teška srca i poslednju epizodu Shielda, završilo se nažalost i to poglavlje...

Vic ( aka :pera: ) u odelu, za radnim stolom od 9 do 17...katastrofa! :rant: život više nema smisla, sve sam video! shield13vicsuitzv2.jpgshielddesk425x274wt1.png

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...