Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kudravi protivu TV.com, ponovo :DPogledao jms-ovu seriju ('ladno sam vec zaboravio kako se zove :wacko: ) Interesantno, ali malo detinjasto. Likovi su dosadni. Svaka recenica, postupak mora da bude so coool.

Link to comment
Skinuo sam prvu epizodu, pa ću da javim kada budem stigao da pogledam. Vidim da goriš od interesovanja ;)
Ja razmisljam da i bez preporuke poskidam prvih nekoliko, toliko mi je to interesantno. Mada, ipak cu sacekati tvoj sud, jer sam preopteretio torente i bez ovoga.
Kudravi protivu TV.com, ponovo :D
Trudim se, borim, ali sve mi se vise cini da im nista ne mogu :)
Link to comment

Uf, The Lair...Elem, 'vako. Ovo je serija koja je smeštena na izolovanom ostrvu, u malom gradiću. U njemu je gej klub The Lair, kojim upravljaju vampiri i koji ga koriste da namamljuju mlade i zgodne muškarce da ih prvo tucaju pa pojedu. Svrha serije je promovisanje pederaštva. Prva epizoda je prepuna eksplicitnih scena, što hardkor što softkor tipa. Muško ljubljenje je kao dobar dan, uz par scena seksa, uključujući i orgije. Te scene nisu tu radi neke svrhe u smislu radnje ili likova, već su tu i traju da bi bili tu i da bi trajali i navodili mladež na blud. Ne samo seks scene - na primer, lik se tušira i ta scena traje tri minuta - dok se on opipava i spira penu sa grudi, ruku, ramena, nogu, dok mazi sopstvene guzove i sl. a dečko ga gleda sa strane pohotno. Gluma je mizerna, radnja trula i već u prvoj epizodi može da se nabroji bar 5-6 žešćih logičkih rupa - ali to i ne treba da čudi, imajući u vidu ovo što sam do sada rekao. Sve u svemu, ovo nije za mene. Za Kudravog - možda. Za Mandinga - verovatno, ako je makar trećina onoga što sam čuo o Makedoniji tačno, mada ko zna da li se on uklapa u tu priču, jer je ipak Srbin poreklom, a Srbi - naravno - takve stvari ne rade.Kakva šteta što serija nosi isto ime kao i jedna od inovativnijih igara za Playstation 3.

Link to comment
E brate, kad bi imao love... bez razmislanja. Samo bih postavio 4 uslova: 1. 70% screen time za Kristen, minimum. 2. Murder mystery arc kroz celu sezonu (kao sto je bilo u 1. i 2. sezoni) 3. Vise screen time za Weevila i Wallacea, konsekventno tome, manje za Parkerku i Piza. 4. Da Logan odvali nekog od batina. :D
i jednu epizodnu ulogu za freaka di se on ljubi sa Kristinicom ako bi vec karanje bilo kontraproduktivno za ciljnu publiku :D
Da li je neko gledao The Lair, gej seriju o vampirima?
vampiri su jedna od mojih omiljenih tema... ali i moj zeludac ima neka ogranicenja :puke: e sada, ako snime lezbo seriju o vampiricama... bring it on!
Link to comment

Završena je i treća sezona fantastične serije Brotherhood. Ovaj put osam epizoda. Nakon naziva epizoda po biblijskim kenjaocima u prvoj, te tekstovima alkomana Boba Dilana za koga mnogi kažu da je pijevač u drugoj, sada su epizode označavane po Šekspirovim besmislicama. Finale baš grand finale, sa Tomom koji postaje predsednik parlamenta nakon dila sa "đavolom", te Majklom koji beži zbog mnogo gluposti koje je počinio. Ne znam da li će biti nastavka, trebalo bi, mada da i sada završe seriju - svaka im čast! Brutalna realnost do maksimuma.

Link to comment

treba preporuka [relativno] hitno. evo serija koje pratim:picture1kz3.pngkrecem sutra uvece na put, i imam dosta vremena da provedem po vozovima, avionima i aerodromima; pa bih nabacio neku seriju na laptop/ipod.sta predlazete?edit:samo da dodam: Heroes sam odgledao, Prison Break me definitivno ne zanima za sada.

Edited by jms_uk
Link to comment
treba preporuka [relativno] hitno. evo serija koje pratim:picture1kz3.pngkrecem sutra uvece na put, i imam dosta vremena da provedem po vozovima, avionima i aerodromima; pa bih nabacio neku seriju na laptop/ipod.sta predlazete?edit:samo da dodam: Heroes sam odgledao, Prison Break me definitivno ne zanima za sada.
Ako nisi gledao DAMAGES...obavezno skini... Imas jednu sezonu od 13 epizoda, krimi-psiholoska-advokatska drama (nema 3 minuta u sudnici, a prica je o pravnicima i advokatima). U januaru krece II sezona.
Link to comment
The Lair, pošto vidim da voziš OS X :D
OI! angry.gif
Ako nisi gledao DAMAGES...obavezno skini... Imas jednu sezonu od 13 epizoda, krimi-psiholoska-advokatska drama (nema 3 minuta u sudnici, a prica je o pravnicima i advokatima). U januaru krece II sezona.
bacicu pogled - pa ako mi se svidi prva epizoda , onda moze :)
Link to comment
krecem sutra uvece na put, i imam dosta vremena da provedem po vozovima, avionima i aerodromima; pa bih nabacio neku seriju na laptop/ipod.sta predlazete?
ja sam nedavno na liniji frankfurt - abu dhabi pustio za svoju dusu kad budem mrtav i beo.jedno 20 ljudi me kuckalo u rame, izvinjavalo se i pitalo sta ja to gledam :Hail:
Link to comment

jms, jesi odgledao the wire? pushing daisies? prva je genijalna, a druga simpaticna.(a vrijeme je i za reretrospektivu losta, :D )

Edited by morgana
Link to comment
jms, jesi odgledao the wire? pushing daisies? prva je genijalna, a druga simpaticna.
the wire sam probao, ali mi nije nesto leglo..ovo drugo cu da proverim isto veceras.hvala puno svima na predlozima :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...