Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Twitterom se prosirila informacija da ce arrested development da dobije novu sezonuArrested-Dev-News.jpgNot that I give a shit, ali nekoga ce zanimat.

Link to comment

Ja kao da sam znao, uzeo danas da gledam od početka AD i čitam neki letošnji recap :)Ko zna na šta će ličiti, dosta je vremena prošlo. Ali što kaže Hitler, "Maeby must be so hot by now! George Michael deserves a chance!" :D

Link to comment
Počeo sam sa Arrested Development :DDobro je, sviđa mi se humor. Džob mi je najjači™, ima totalno kretenske lajnove, nekad počnem da se smejem na glas kao sumanut, šta više od 1 sitcoma.
Sinoć plačem od smeha. Kaže Tobajas Majklu želeći da pokaže kako je njegov brak sranje nešto ovog tipa "haha, priča mi o braku neko čija je žena MRTVA" :lol:God Bless Youtube! http://www.youtube.com/watch?v=arpmfOIE_2s Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Dobra nova Good Wife. Scene u kojima su Eli i Kalinda zajedno su [ocekivano] kickass. Sam slucaj nisam siguran koliko je stvarno utemeljen u pravu, ali who cares. Makar smo vidjeli Rawlsa [btw, koji je ovo po redu glumac iz Wirea da se pojavljuje u Good Wife? Mislim da ih je sigurno bilo 7-8].

Link to comment

Nova epizoda Good Wife je sjajna. Ja nikada nisam volela ovog Alena Kaminga koji glumi Ilaja Golda, ali čovek je fenomenalan. Ma, cela epizoda je čista 10.

Link to comment
Kad smo kod najave Rowan Atkinson spominje moguci reunion Crne Guje u celoj sezoni a ne kao special.
Da li reunion podrazumeva i Stivena Fraja i Mirandu Ričardson i Hjua Lorija i sve ostale?
Link to comment

Trajalo je 3 epizode: NBC has cancelled Playboy Club (making it this season's first cancellation), and renewed Up All Night and Whitney.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...