Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

nakon razocarajuceg finala losta izbegavao sam serije, osim sitkomaali ne mogu vise, jel moze neko da mi preporuci nestoodgledao sam recimo flash forward, delovalo je da ima potencijala ali lose sprovedenodakleM, treba mi lost umesto losta

Link to comment

sve je bolje od losta, posto se odgleda finale. srecni ljudi su bolji od losta. hrvacke sapunice su bolje od losta. (fringe nekidan probo da gleam, bas mi nije leglo)

Link to comment
sve je bolje od losta, posto se odgleda finale. srecni ljudi su bolji od losta. hrvacke sapunice su bolje od losta. (fringe nekidan probo da gleam, bas mi nije leglo)
To sto tebi nije leglo ne znaci da je Lost bolji.(nisam odgledao finale losta)
Link to comment

pa dobro, ni to sto je tebi fringe bolji ne znaci da je ekshli bolji :)i jedno i drugo su imali uspone, i josh zesce padove. s tim sto je meni lost, u djelovima kad je bio dobar, za nekoliko duzina ispred fringea [i velike vecine drugih serija]

Link to comment

Jasno :DFringe je konstantno dobar, Lost je meni imao vise uspona i padova, istina na vrhuncu je bio bolji od vrhunca Fringe-a ali je na kraju pao nize od svih serija koje sam gledao sem Heroesa, oni su ipak dno.

Link to comment
fringe je nesto vec stoput vidjeno, dosijex meets broj3vi. plus izgleda jadno.lost je doneo inovacije na ihahaj nivoa.
+1 :fantom:burka.gifPosted Image
Link to comment

Lost je fino osmišljena zajebancija, verovatno marketingški najbolje odrađena serija ikad... Al kao što to uvek biva, gde se sprca puno para u reklamu i promociju, kvalitet izostane.Laža paralaža. Neću kažem da je totalno sranje, ali ću kažem da je ne bi ni u top 50 serija metno.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Ja sam uvek Fringe doživljavala kao malu nepretencioznu seriju, koju gledaju samo posvećenici, dok je Lost uvek bio veći od života, pomerao granice , išao where no one has gonne before. Zato je kraj Losta toliko boleo, a Fringe, šta bude biće...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...