Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

A te Bordžije su kao velika serija od 20 epizoda ili nešto kao produžena mini serija?Džeremi Ajrons mi je nekako suviše mršav za tu ulogu, šta mogu kada mi se kao poređenje stalno javlja serija o Bordžijama iz 80ih sa Adolfom Ćelijem :)

Edited by Arkadija
Link to comment

jel ima smisla da arrested development gledam od te epizode za koju je na topiku receno da veoma valja, ili od sredine 1. sezone, tako nesto, ako vec nije od pocetka skroz dobra?

Link to comment
Nisu dosadne Borgie, nego prva epizoda :) malo je linearan i usporen zaplet, ali ja se nadam da je to samo zbog toga što je u pitanju prva epizoda, pa da se upoznamo sa likovima. Videćemo kako će se Lukrecija razvijati kao lik, za sada je blah.
ma razumem :) mislio sam kako je moguce napraviti nesto dosadno na tu temu.@arkadijani ja nisam odusevljen dzeremijem. samo je jedan covek bio stovren za rodriga.

orson-welles.gif

Link to comment
jel ima smisla da arrested development gledam od te epizode za koju je na topiku receno da veoma valja, ili od sredine 1. sezone, tako nesto, ako vec nije od pocetka skroz dobra?
ko je to prosro?
Link to comment
jel gledao neko lie to me?
Ja gledao. Ispočetka sam se oduševio. (Kao da razrađuju Dr Housea: "genijalac koji nekonvencionalnim metodama" bla bla bla)Ali meni dosadilo.Ipak je to bolje do većine ostalih serija.
Link to comment
ko je to prosro?
bilo na topiku, da li fensi rekao, a neko ga podrzao. u smislu da je serija bezveze do tada. kakogod, uzela sam da gledam od pocetka.
Link to comment

Meni je Arrested Development bio fenomenalan od početka pa do kraja (s tim što su na kraju zbrzali jer ih je stoka iz produkcije skratila i ugasila). Kad sam odgledao pilot epizodu, pogrešno sam razumeo da je to sve, tj. da serija ipak nije bila greenlit - tek dosta kasnije sam od nekog dobio celu prvu sezonu, i povezao da je to ono isto sa biznismenom na biciklu, bratom mađioničarom, i ćelavim analrapistom koji se maskira u gej pirata :D

Link to comment

meni je svejedno za personalna rjesenja :Dnego sam pomislila da je mozda stvar slicna ko sa it's always sunny in philadelphia - 1. sezona onako, 2. super, pa rekoh, da si ustedim vrijeme

Link to comment
misim da je Manuel 1. predlozio da se krene od desete epizode.a ja podrzo! :lol:
Dozvoli, ja sam to preporucio samo debelom sefu, a i to SAMO zato sto mu se iz nekog razloga nije svideo pocetak! Sto se mene tice, AD ima samo jednu slabasnu epizodu, a ta je u trecoj sezoni, sve ostalo... cool.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...