Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ajd, probacu to, mada u zadnje vrijeme nesto i ne volim komedije. osim par izuzetaka, uglavnom su usiljene i neduhovite gluposti...
Probaj "Trailer Park Boys", ako nisi gledao. Jeste da je "komedija" ali je odlično, mislim da su bili direktna inspiracija za "It's always sunny in Philadelphia".
Link to comment
Moze biti, mada ipak mislim da su u pocetku planirali 1 tradicionalniji sitcom. U krajnjoj liniji, nije ni toliko bitno.
istina.bitno je da se radi o jednoj fenomenalnoj seriji.
Link to comment
mislim da six feet under necu privesti kraju. stao sam na kraju 3. sezone, pogledao i prvu epizodu 4. i sta znam, dosadna mi je serija, i previse ozbiljna. mozda je u toj nekoj buducnosti i pogledam, al za sad ide na odmor.
ajd, probacu to, mada u zadnje vrijeme nesto i ne volim komedije. osim par izuzetaka, uglavnom su usiljene i neduhovite gluposti...
Aj pogledaj pa javi da li je i tebi Jeff Winger isti Nate Fisher :)
Link to comment

Uh. Ubija me march madness hiatus. Cak se razmisljam da pocnem da skidam 'community'... Calavera je zdravo hajpuje, a covek ima dokazano (Veronica Mars) prefinjen ukus. :D Ili mozda 'vampire diaries'? Vidim ima dosta jakih riba, nadam se da nije 'gossip girl' sa vampirima. Gde su kudravi i cruella da objasne o cemu se radi? :unsure:

Link to comment
Za vas koji se premisljate oko Komjunitija, nekoliko random klipova:To je otprilike ono sto mozete da ocekujete od ovoga.
Hm, ne znam, meni ovo deluje isto kao tih prvih nekoliko epizoda koje sam pogledao. Umereno smešnjikavo, ali nedovoljno da nateram sebe da nastavim redovno da skidam kako su izlazile. Sad kad su na gomili skinuću sigurno, pre ili kasnije...Otprilike jedini zabavan detalj koji mi je ostao u sećanju je činjenica da im Španski predaje taj neki Senor Chang :D Ostalo je izbledelo, sećam se da su mi i likovi bili malo mnjah, ovakvu seriju (kao i blaženopočivši Arrested Development) jednostavno moraju da nose likovi, jer praktično ne postoji neki metaplot, a pojedinačne apsurdne situacije su lake i zaboravljive ("The One Where They...").
Link to comment
Hm, ne znam, meni ovo deluje isto kao tih prvih nekoliko epizoda koje sam pogledao. Umereno smešnjikavo, ali nedovoljno da nateram sebe da nastavim redovno da skidam kako su izlazile. Sad kad su na gomili skinuću sigurno, pre ili kasnije...
Ako ce ti nesto znaciti, humor je u kasnijim epizodama vrlo konstantan, ovi klipovi su samo malo jednakiji od drugih. :D
Ostalo je izbledelo, sećam se da su mi i likovi bili malo mnjah, ovakvu seriju (kao i blaženopočivši Arrested Development) jednostavno moraju da nose likovi, jer praktično ne postoji neki metaplot, a pojedinačne apsurdne situacije su lake i zaboravljive ("The One Where They...").
Dobro, Arrested Development je imao najbolji ansambl u nekoj komediji ikada, to ce biti skoro nemoguce nadmasiti. That said, Community ima sasvim dobre glumce koje se medjusobno odlicno dopunjavaju. Kao i u AD-u, nekoliko njih moze skoro potpuno da nestane iz 1 epizode a da se to i ne primeti.
Link to comment

nije losh community. pogledao sam nekih 4-5 epizoda, i solidno je. ne djeluje isforsirano kao vecina komedija koje sam gledao lately [ukljucujuci i arrested development koji sam batalio posle par epizoda], mada se nadam da ce posle tih prvih desetak ili koliko vec epizoda da bude josh bolje. abed mi je najkulji lik [danny pudi mi je i inace super - lik je btw poljak :D ]

Aj pogledaj pa javi da li je i tebi Jeff Winger isti Nate Fisher
hm, nije mi palo na pamet dok nisam ovo procitao, ali lice pomalo. mada, ima onaj lik sto je igrao u happy town ili kako se vec zove ona priglupa serija sto ide na fox crime, za kojeg sam ja bio ubjedjen da je nate, ali u stvari nije Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

hm, slusajuci jedan njegov intervju, shvatio sam da je i sam dugo zivio u poljskoj... ocigledno je bilo da je dijelom sa bliskog istoka, naravno.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
ne djeluje isforsirano kao vecina komedija koje sam gledao lately [ukljucujuci i arrested development koji sam batalio posle par epizoda]
Neprihvatljivo. angry.gif Kad zavrsis sa Komjunitijem, odgledaj Pier Pressure. AD je kao Zica, postoji sansa da te ne uhvati odmah, nego tek kad im se kasnije vratis cistog uma™. In somewhat related news, Running Wilde je uzasan. Nisam ocekivao nista, a opet su nekako uspeli da me razocaraju. Nije mi jasno kako je Hurwitz od genijalnog Howardovog naratora u AD-u uspeo da se presalta na naraciju ove klinke cija je jedina svrha plot exposition, i to bez truncice humora. Stvarno, jedina dobra strana serije je sto su me inspirisali da ponovo krenem sa AD-om. Ako je ovo najbolje sto mogu, film bolje da zaborave. :(
Link to comment
Neprihvatljivo. angry.gif Kad zavrsis sa Komjunitijem, odgledaj Pier Pressure. AD je kao Zica, postoji sansa da te ne uhvati odmah, nego tek kad im se kasnije vratis cistog uma™. In somewhat related news, Running Wilde je uzasan. Nisam ocekivao nista, a opet su nekako uspeli da me razocaraju. Nije mi jasno kako je Hurwitz od genijalnog Howardovog naratora u AD-u uspeo da se presalta na naraciju ove klinke cija je jedina svrha plot exposition, i to bez truncice humora. Stvarno, jedina dobra strana serije je sto su me inspirisali da ponovo krenem sa AD-om. Ako je ovo najbolje sto mogu, film bolje da zaborave. :(
community rula. kao starom giku srcu mi je najbliza 14 epizoda 2 sezone!
Link to comment
Neprihvatljivo. angry.gif Kad zavrsis sa Komjunitijem, odgledaj Pier Pressure. AD je kao Zica, postoji sansa da te ne uhvati odmah, nego tek kad im se kasnije vratis cistog uma™.
jes, i meni je do pier pressure bilo onakotjastaznam. ta epizoda je bas smesna.
Link to comment
community rula. kao starom giku srcu mi je najbliza 14 epizoda 2 sezone!
Znas da su one D&D knjige zapravo vlasnistvo Dana Harmona? Covek je veci geek od nas dvojice zajedno!
Link to comment
Znas da su one D&D knjige zapravo vlasnistvo Dana Harmona? Covek je veci geek od nas dvojice zajedno!
sto bi reko chevy chase: i won in dungeons and dragons and it was advanced!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...