Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

mozda opet neki americki gay sport ulazi u zavrsnicu? lupetam, ofkors, no svejedno - nisam primjetio pauze, serije koje ja pratim su isle redovno, cini mi se [osim fringea]elem, kad vec pominjasmo amc, imaju priliku da se iskupe za grijehe iz nedavne proslosti. 3. aprila krece serija the killing, remake danske serije forbrydelsen. solidna glumacka ekipa, solidna ekipa reditelja i scenarista [neki radili na rubicon i the wire]http://www.youtube.com/watch?v=74rbbmKIa-A
Twin Peaks? :D Salim se, mozda nece biti lose! A i ja da im se napominjem familije zbog ukidanja Rubicona, a ne Walking Deada! :rant:
Link to comment

Posle brojnih preporuka počeo da pratim Torchwood na AXN-u (koji sam pre nekoliko strana opljuvao). Nije loše za prvu epizodu, solidan treš SF u Dr. Who maniru. Nastaviću da gledam, termin sredom u 9 je jedan od retkih koji mi taman leži za TV. Ne mogu više da pratim kad nešto ide svaki dan, nemam živaca...

Link to comment
Samo da prijavim da sam dovrsio prvu sezonu Communityja za 5 dana. Pocinje kao vrlo dobra i onda postepeno evoluira u odlicnost, a u nekim epizodama i u genijalnost! Preporuka za ljubitelje Arrested Developmenta (braca Russo su rezirali najveci broj epizoda) ili ljubiteljima dobre komedije uopste.community-nbc-joel-mchale-cast.jpg+http://www.youtube.com/watch?v=MvpT8ocp0SEDruga sezona se nastavlja 17. marta, nove epizode cetvrtkom.
Meni je Community jedna od omiljenih trenutno aktuelnih komedija... Potpuno slucajni i bez nekih prevelikih ocekivanja sam krenuo sa gledanjem i prvu sezonu slistio za par danaPreporuka definitivno (iako mi se cini da je kvalitet u poslednjih nekoliko epizoda blago opao)
Link to comment
Posle brojnih preporuka počeo da pratim Torchwood na AXN-u (koji sam pre nekoliko strana opljuvao). Nije loše za prvu epizodu, solidan treš SF u Dr. Who maniru. Nastaviću da gledam, termin sredom u 9 je jedan od retkih koji mi taman leži za TV. Ne mogu više da pratim kad nešto ide svaki dan, nemam živaca...
Zar Torchwood nije spin-off Dr Who-a
Link to comment

Moguće, stvarno nisam upućen, Dr. Who mi je uvek delovao previše glupavo. U sličnom je maniru. Pred kraj prve epizode glavni lik se poziva na nekog "doktora"... vidim sad da je on bio sidekick i devetom i desetom. Znači jeste spin-off.

Link to comment
Moguće, stvarno nisam upućen, Dr. Who mi je uvek delovao previše glupavo. U sličnom je maniru. Pred kraj prve epizode glavni lik se poziva na nekog "doktora"... vidim sad da je on bio sidekick i devetom i desetom. Znači jeste spin-off.
treba da das sansu novom dr kou. otkako ga pise stiven mofat, potpuno druga prica. (i ne pisem to samo zato sto se voren elis odusevljava :D)inace, vec rekoh. najbolja nova serija ove sezone lights outdva minuta bilo koje epizode milion puta bolji od filmskog djubreta zvanog fajter.samo se plasim da ce doziveti sudbinu rubikona.
Link to comment
Meni je Community jedna od omiljenih trenutno aktuelnih komedija... Potpuno slucajni i bez nekih prevelikih ocekivanja sam krenuo sa gledanjem i prvu sezonu slistio za par danaPreporuka definitivno (iako mi se cini da je kvalitet u poslednjih nekoliko epizoda blago opao)
Ja zavrsio sa ovim sto je do sad izaslo od druge sezone i nisam primetio taj pad:Advanced Dungeons & Dragons - odlicnaEarly 21st Century Romantism - solidnaIntermediate Documentary Filmmaking - odlicnaIntro to Political Science - vrlo dobra (mada sam se pripremio na razocarenje)Fantasticna serija, stvarno. Znam da je SBBKBB, ali ako se ova sezona uspesno privede kraju, a sledeca ne opadne u kvalitetu, ovo ce biti bolje od Arrested Developmenta! Pod uslovom da ih ne ukinu pre vremena, je li. :unsure: P.S. Jesi video strip koji dolazi uz DVD prve sezone?

kpcover.jpgkpa.jpgkpb.jpgkpc.jpgkpd.jpg

Edited by Calavera
Link to comment

+1 za community - nepretenciozno, duhovito.the event poceo da gledam. ima ponesto od x-files atmosfere uz dosta jurnjave i bez previse proseravanja.

Link to comment
treba da das sansu novom dr kou. otkako ga pise stiven mofat, potpuno druga prica. (i ne pisem to samo zato sto se voren elis odusevljava :D)inace, vec rekoh. najbolja nova serija ove sezone lights outdva minuta bilo koje epizode milion puta bolji od filmskog djubreta zvanog fajter.samo se plasim da ce doziveti sudbinu rubikona.
bash sam te htjeo pitati valja li lights out :) mada cu ga vjerovatno odgledati tek kad zavrsi citava sezona.meni je shameless skroz super.
Link to comment
treba da das sansu novom dr kou. otkako ga pise stiven mofat, potpuno druga prica. (i ne pisem to samo zato sto se voren elis odusevljava :D)
Hm. Pogledaću nekad. Ali ovaj Torchwood me je razočarao već od druge epizode...
Fantasticna serija, stvarno. Znam da je SBBKBB, ali ako se ova sezona uspesno privede kraju, a sledeca ne opadne u kvalitetu, ovo ce biti bolje od Arrested Developmenta! Pod uslovom da ih ne ukinu pre vremena, je li. :unsure:
Nije SBBKBB nego čista nepatvorena blasfemija angry.gifMeni je Community bio sasvim OK ali sam morao da batalim negde posle 4-5 epizoda iz raznih razloga. Posle nikako da skinem i završim.Takođe, jebeš seriju koju ne ukinu pre vremena. Bez te jedinstvene gorčine u srcima fanova ne može da se pretenduje na #1.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...