Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

pa imas i kod romera ostatke intelekta kod zonbija, nije to novotarija. meni isto bolja prva, no mislim da ce biti ok sveusvemu. nije mi takodje po volji sto koriste maltene orudja.debeli sefe, u 28dana nisu zonbiji.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Krenuo sam sa True Blood, posle prve dve epizode... Shvatiću ih radije kao uvod u nešto mnogo zanimljivije. Nisam znao da je i ovo čedo Alana Bala, pošto sam skoro završio Six Feet Under od dotičnoga koji me je oduvao, očekivanja su vel'ka.

Link to comment
pa imas i kod romera ostatke intelekta kod zonbija, nije to novotarija. meni isto bolja prva, no mislim da ce biti ok sveusvemu.debeli sefe, u 28dana nisu zonbiji.
kod mutiranog romera, kod izvornog se ne sećam, no svakako cijenim tvoju ekspertizu po ovom pitanju.
Link to comment
Krenuo sam sa True Blood, posle prve dve epizode... Shvatiću ih radije kao uvod u nešto mnogo zanimljivije. Nisam znao da je i ovo čedo Alana Bala, pošto sam skoro završio Six Feet Under od dotičnoga koji me je oduvao, očekivanja su vel'ka.
ja se zajebo od tih velikih očekivanja i pogledah sve 3 sezone. sve se kao nadaš sad će nešto izuzetno da se desi, a onda shvatiš da si na pola 2. sezone i jebi ga... a i ribe su vrlo solidne. :D
Link to comment

Odgledam drugu sezonu SOA za 2 dana da bih vidio kako ubijaju odvratnog šuškavca iz Chicago Hope-a i oni ga onako kretenski puste :isuse:

Edited by Feindouno
Link to comment
Odgledam drugu sezonu SOA za 2 dana da bih vidio kako ubijaju odvratnog šuškavca iz Chicago Hope-a i oni ga onako kretenski puste :isuse:
realno, da bi gledao sinove od anarhije moraš imati odstranjen ukus. kasandra za muškarce
Link to comment
dok se ne naučite
Goldstar iz Djovanija je stigao prekasno...Nego, Walking Dead je dobar. Zombiji su malko ubrzani ali ne trce i poneki je na nivou Bubbsa i Big Daddyja. Nisu Rimejk zombiji sa ljuckom snagom. Svidja mi se serija, dosta se slepo drzi stripa koji je remek delo. Zanima me kako ce to ici u slucaju samo jedne ili dve sezone...
Link to comment
Jebote svi gledate seriju o zonbijima :o.
Pa kako da ne gledamo kad nam svecki stize kad i amerima??A ima i bilbord. Kako da ne budem srecan kad imam 10 bilborda sa zombijima po (umalo rodnom) gradu?O tome sam sanjo kao mali.
Link to comment
ne citah strip, ali u koliko para da ce, baja, sebi da odsece ruku i onda smara ekipu veseljaka u narednix xy epizoda? ide mi na kurac cinjenica da zombiji trce, koriste alate, penju se uz stepenice, preskacu ogradu, resavaju ukrstene reci, debatuju, igraju badminton i slicno. a glavni baja, rik, ima bogatu facijalnu ekspresiju poput kianu rivsa.
jebote, pa ako ti ne umes da se popnes uz stepenice, ne znaci da ni zombiji ne smeju. a od orudja su, koliko sam video, koristili samo kamen da razbijaju izloga. sto je umeo i onaj romerov zombi sa groblja, koji je razbijao sofersajbnu. serete, dobra je i druga epizoda.empeje, skini mi jedan da ga nelepim ko fototapete! Edited by Miralem
Link to comment

Ah, znači ovde pričate o zombijima, a ja se čudim što na Stripovima niko ništa ne kaže. Dakle, mene je jako iznervirala scena u kojoj se zombiji penju preko žičane ograde - pola stripa se dešava u zatvoru gde takva ograda uspešno sprečava mali milion zombija da uđu u isti. Šta ćemo posle sa tim? Zaboraviće da se penju do tada? Potpuno nepotrebno izdrkavanje sa pentranjem već sad, posebno zato što su 10 sekundi kasnije ionako srušili ogradu...

kod mutiranog romera, kod izvornog se ne sećam, no svakako cijenim tvoju ekspertizu po ovom pitanju.
Kod prvog Romera, prvi zombi kog sretnemo (na groblju) juri heroinu do auta, a onda uzima kamen i njime joj razbija prozor. (Bilo mi je glupo i tada, ali šta da se radi.) To je, otprilike, u prva tri minuta filma. Posle toga se ne sećam da ijedan koristi neku alatku, sve do idiotskog Land of the Dead gde debeli crnac zombi puca iz automatske puške... Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...