Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

A sta mislis...

Video si da je onaj crnja oborio kutiju u kojoj je testera tako da mislim da ce se onaj lik izvuci. Vi koji ste citali strip ne pricajte dal je tako ili nije :P

Link to comment
A sta mislis...

Video si da je onaj crnja oborio kutiju u kojoj je testera tako da mislim da ce se onaj lik izvuci. Vi koji ste citali strip ne pricajte dal je tako ili nije :P

Da, pa moguce je. Mada mi je delovalo da mu je alat ipak daleko. Ali, u pravu si, mozda ipak bude neka fora s njim jos.

Link to comment

ne citah strip, ali u koliko para da ce, baja, sebi da odsece ruku i onda smara ekipu veseljaka u narednix xy epizoda? ide mi na kurac cinjenica da zombiji trce, koriste alate, penju se uz stepenice, preskacu ogradu, resavaju ukrstene reci, debatuju, igraju badminton i slicno. a glavni baja, rik, ima bogatu facijalnu ekspresiju poput kianu rivsa.

Link to comment
A sta mislis...

Video si da je onaj crnja oborio kutiju u kojoj je testera tako da mislim da ce se onaj lik izvuci. Vi koji ste citali strip ne pricajte dal je tako ili nije :P

Njega ni nema u stripu koliko se sećam. Ni crnje. Jedino je Glen bio u gradu kad je Rik stigao. A i crnja ga je zaključao na krovu, za svaki slučaj. Žilavi su ti naci brđani.

ide mi na kurac cinjenica da zombiji trce, koriste alate, penju se uz stepenice, preskacu ogradu, resavaju ukrstene reci, debatuju, igraju badminton i slicno.
+1 Edited by Zgubidan
Link to comment

deo kad su se mazali gulasem od iznutrica je komican... pogotovo kicenje crevima..a tek kad su izasli na ulicu i poceli zombie walk javila se velika istina...svi zombi filmovi su retardirani

i od tog trenutka serija je bila sve bolja

Link to comment
"Jedini" problem Sin City-ja je što je strip neopisivo glup, pa samim tim i film, nevezano za crtež, kolorit, umetničku vrednost stripa, tj. kadar, režiju, umetničku vrednost filma.
drz se ti pjederskih mandjarija. ovo je strip za prave bate.
Link to comment
vec cinjenica da se ne drze sustine zombizma, kao takvog, a to je spor, gegav hod i potpuno odsustvo inteligencije.
Ali ovu su zombi 2.0, usavršeni model, po želji gledalaca iz 21. veka :P
Link to comment
ide mi na kurac cinjenica da zombiji trce, koriste alate, penju se uz stepenice, preskacu ogradu, resavaju ukrstene reci, debatuju, igraju badminton i slicno.
tjah, jedini zombi film koji mi je ikad bio remotely interesting je 28 days later. a tu su zombiji brzi od usaina bolta, a zaraza se siri tako sto ljudi samo dodju u kontakt sa krvlju zarazenih. tako da, ne samo da mi to ne smeta, nego mi je to skroz super. ima serija mana [glavni lik se ponasa kao likovi u lostu, ni jednom mu do sad nije palo na pamet da pita wtf is going on, kako se to sve desilo, zasto je ostavljen sam u bolnici isl.], ali generalno je prilicno zabavna, sto je meni dovoljno kada se radi o seriji o zombijima i drugarima.ali, the event :lol:pa ovo je 300 puta gore od flash forwarda. ne da ima rupe u scenariju, nego ne znam ima li scenarija uopste. - hmm, these numbers are too long for a phone number. it must be some kind of code.- if it's a code, i can probably crack it, i just need a right peace of hardware:isuse:zdruge strane, terriers je skroz kul. podsjeca na momente na veronicu mars. steta sto 99.9% nece dobiti drugu sezonu. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
tjah, jedini zombi film koji mi je ikad bio remotely interesting je 28 days later. a tu su zombiji brzi od usaina bolta, a zaraza se siri tako sto ljudi samo dodju u kontakt sa krvlju zarazenih. tako da, ne samo da mi to ne smeta, nego mi je to skroz super. ima serija mana [glavni lik se ponasa kao likovi u lostu, ni jednom mu do sad nije palo na pamet da pita wtf is going on, kako se to sve desilo, zasto je ostavljen sam u bolnici isl.], ali generalno je prilicno zabavna, sto je meni dovoljno kada se radi o seriji o zombijima i drugarima.
mož bit, meni se prva epizoda prilično dopala, te sam izgradio očekivanja da će i druga epizoda biti podjednako dobra. na moju žalost, 2. mi bila prazna, usiljena i razvučena (da ne ponavljam onaj deo o zombijima intelektualcima).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...