Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

JBG meni deadwood nije legao :blink: a tema je bas onako po mom ukusu.Zato topla preporuka za:Curb Your Entusiasm, Californication, The Rome Six Feet Under

Edited by iztokpuc
Link to comment

the walking dead odličAninače druga epizoda

koja luda scena kada izlaze iz robne kuće namazani krvlju i okićeni unutrašnjim organima, užasno morbidno i smešno istovremeno

Link to comment
misim da je to ono o cemu sam se bezuspesno raspitivo pre par postova.to mi preporucio spenser krug.
a strava slučajnost. falio mi je naslov. meni davno preporučio drug koji zna da pogodi šta je dobar film
Link to comment

Walking Dead stvarno dobar. Sad mi drago sto sam od stripa procitao samo prvih 5-6 brojeva, a i to pre jedno 2 godine, ovo ima da se prati. A i Archer ima svojih momenata...

Link to comment
Walking Dead stvarno dobar. Sad mi drago sto sam od stripa procitao samo prvih 5-6 brojeva, a i to pre jedno 2 godine, ovo ima da se prati. A i Archer ima svojih momenata...
Meni strip bolji. Verovatno zato što je prethodio seriji, u kojoj su menjali/dodavali štošta, što ne volim. Zato mi je Sin City najbolja ekranizacija stripa ikada, strip prenesen na veliko platno, bez nekog mrsomuđenja. Watchmen i Vendetta se podrazumevaju, tako nešto teško može da omane.
Link to comment

Ja se i ne secam zasto sam odustao od stripa tako brzo, valjda me nacrtani zombiji nisu previse plasili, sta li. A sad nema smisla da pocinjem opet, samo bih uspeo da upropastim seriju spojlerima iz stripa.

Link to comment

"Jedini" problem Sin City-ja je što je strip neopisivo glup, pa samim tim i film, nevezano za crtež, kolorit, umetničku vrednost stripa, tj. kadar, režiju, umetničku vrednost filma.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...