Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

oce se vratiti brenda u six feet under (otisla u finalu 2. sezone)? nervira me ova nateova nova zena vegetarijanka, mlatila bih je svinjskom polutkom dok ne umre.
Pazi na spojlere leba ti. Baš sam na sredini druge sezone i ovo nisam morao da znam.
Link to comment
oce se vratiti brenda u six feet under (otisla u finalu 2. sezone)? nervira me ova nateova nova zena vegetarijanka, mlatila bih je svinjskom polutkom dok ne umre.

Kako tako moćan lik da izbace iz serije, no way. Naravno će se vrne, ne brigaj. Početak treće sezone je najslabiji u svih 5 sezone, no već posle par epizoda se zakuvava.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

mene brenda uzasno nervira. ostali su mi manje vise ok [mada ima ovih povremenih likova, koji su jako iritantni]. sve ukupno, dobra je serija, ali mi nije bash za gledanje po nekoliko epizoda za redom i nije mi bash toliko dobra koliko je ishvaliste.majka mi je mozda najbolji lik, mada je i cerka kul, iako me nervirala u pocetku.

Link to comment

Kako tako moćan lik da izbace iz serije, no way. Naravno će se vrne, ne brigaj. Početak treće sezone je najslabiji u svih 5 sezone, no već posle par epizoda se zakuvava.

ma vidjela sam, sprzila sam 3. a skoro i 4. sezonu u kratkom roku. umrla liza :(a mislim da sam ja kriva, bas sam nekako zeljela da je nema)

Pazi na spojlere leba ti. Baš sam na sredini druge sezone i ovo nisam morao da znam.
izvini Edited by morgana
Link to comment

ma vidjela sam, sprzila sam 3. a skoro i 4. sezonu u kratkom roku. umrla liza :(a mislim da sam ja kriva, bas sam nekako zeljela da je nema)

Svi smo želeli da je nema :D Vikaj bre kako ti se sviđa. Po tempu gledanja, rekao bih da si zadovoljna. :)

Link to comment

Svi smo želeli da je nema :D Vikaj bre kako ti se sviđa. Po tempu gledanja, rekao bih da si zadovoljna. :)

upravo zavrsila posljednju epizoduodlicna je serija :)na momenat sam pomislila da ce kraj da bude onakav kakva je pretposljednja epizoda, sto bi bilo ziheraski, jer sa njim(a) svi mozemo da empatisemo (osim sociopata, jel). ali ovako je vrh.sad ne znam sta da gledam, osim da uzmem wire ponovo.hbo priznanje: nikad se nisam navukla na treme (odustala poslije par epizoda, sa velikom amplitudom u stavovima u toku gledanja), a slicna sudba izgleda da me ceka sa boardwalk empireom.
Link to comment

the event :isuse:uzasno loshe. gore od flash forward. i lie to me je sve dosadniji <_<

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
lie to me je sve dosadniji <_<
Šta, to se još snima/pušta?još od Božićne epizode u Avganistanu, postalo je bezveze .... ali dobro!valjda može da se ubije vreme sa istom, ako ništa drugo. Edited by eye of the beholder
Link to comment

da, ne znam da li je bash ta epizoda, ne sjecam se, ali negdje na pola druge sezone je krenulo da bude dosadno. sad je bash krsh [mada je prosla epizoda bila solidna], al i dalje gledam iz navike. blah

Link to comment

dobar je voking djed, mislim da ce naredne epizode biti josh bolje [pilot je rjetko kad kickass].ono kad se budi u bolnici je manje vise isto kao u 28 days later.tek sam sad primetio koliko moj avatar bolje plese

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...